Forza Horizon 4 oyundan atma hatası düzeltiliyor!

Cherax

Hectopat
Geçtiğimiz günlerde çoğu oyuncunun da yaşamış olduğu sorunu ben de yaşamış olup Forza'nın resmi sitesine bir bildiri gönderdim.
Bugün cevap olarak bu sorunun bilindiğini, geliştiricilerin araştırdığını ve düzeltilme haberini resmi Twitter hesabından (@forza_support) bildireceklerini söylediler.
İnternette uydurulan birçok çözüm yöntemi var, bu çözümler bizim yaşadığımızdan çok daha farklı bir sorunun çözümü. Dolayısıyla uğraşıp zaman kaybetmenizi bile istemem.

En kısa zamanda güncellemenin gelmesi dileğiyle hoşça kalın.
Teknik desteğe yazdığım bildiri ve cevabı:

forzadestek21.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunun kullanıcı adlarından dolayı olduğunu söylemişler fakat bence alakası bile yok.
Sabah bende düzeltip düzelmediğini yazarım.
Eğer yapamadılarsa yazık kafalarına.
Düzeltmemişler ve hala oyunda droplar var 400 küsur MB ne yaptılar merak ediyorum.

Son düzenleme:
Türkçe karakter içermeyen bir kullanıcı oluşturup denediniz mi? Bende de bu şekilde sorun vardı. “Forzah” isminde kullanıcı oluşturup oyuna giriş yaptım sorunsuz bir şekilde oyuna devam ettim.

Türkçe karakter içermeyen bir kullanıcı oluşturup denediniz mi? Bende de bu şekilde sorun vardı. “forzah” isminde kullanıcı oluşturup oyuna giriş yaptım sorunsuz bir şekilde oyuna devam ettim.

İlk denediğim şeyler onlar. Adamlar da kabul etti zaten böyle bir hata olduğunu bizlik bir durum yok.

Link veya isim veremem ama korsan indirdim adam çözmüş sorunu atmıyor oyundan.

Korsan indirdiyseniz nasıl Online oynayabiliyorsunuz?

Geri
Yukarı