Forza Horizon 4 oyunu aldıktan sonra DLC alınabiliyor mu?

Oyunu diyelim standart olarak aldın sonra beğendiğinde ultimate eklenti yığınını yanlış hatırlamıyorsam 70 liraya satın alabiliyorsun. En mantıklısı ultimateyi direkt satın almak bu rn mantıklı 2. seçenek. Ultimate eklenti yğınının içindeki Dlcleri ayrı ayrı almanı tavsiye etmem bu epey pahalıya mâl olur. Ha ultimate eklenti yığınının içinde olmayan dlc yi satın alabilirsin tabiki mesela hot whells dlc sini ayrı satın alman gerekir.
Bir Sosyal kullanıcısı bana oyunu aldıktan sonra DLC alınamıyor demişti. Bu doğru mu?

Ayrıca diyelim ben oyunu sevdim ve Ultimate DLC'sini almak istedim. Oyundan ayrı olarak kaç TL ediyor?

Oyunu diyelim standart olarak aldın sonra beğendiğinde ultimate eklenti yığınını yanlış hatırlamıyorsam 70 liraya satın alabiliyorsun. En mantıklısı ultimateyi direkt satın almak bu rn mantıklı 2. seçenek. Ultimate eklenti yğınının içindeki Dlcleri ayrı ayrı almanı tavsiye etmem bu epey pahalıya mâl olur. Ha ultimate eklenti yığınının içinde olmayan dlc yi satın alabilirsin tabiki mesela hot whells dlc sini ayrı satın alman gerekir.
Sağ olun hocam. Zaten Ultimate Edition'u aldım, indiriyorum. Şu an %99.

Sağ olun hocam. Zaten Ultimate Edition'u aldım, indiriyorum. Şu an %99.
En mantıklısını yapmışsın kardeşim hayırlı uğurlu olsun diyelim o zaman. 😊
Hocam kolay derken? 1 aydır oynuyorum sadece 2 milyon kasabildim. :(

Hacı bende Ultimate vardı ben çok rahat kastım diğer türlü para kasılması zor olabilir. Ultimate de VIP üyelik var çünküher hafta iki tane süper şanş çarkı ve yarışlardan kazandığın paranın iki katını veriyor. Bir de etkinlik yaparsan güzel araçlara sahip olabilirsin. Etkinlikte güzel bir araba buldun ama kullanmak istemiyorsun diyelim onu müzayede evinde satıp bayağı para kazanabilirsin. Sahne arkası puanlarınla da güzel arabalar alıp satmak istediğinde satabilirsin örnek verecek olursam şu an sahne arkası etkinliğinde Honda civic 2018 var müzayede evinde 20 milyona varan fiyata satabilirsin. Yarışlardan daha fazla kazanmak istersen oyundaki zorluk ayarlarını değiştirmen lazım örnek veriyorum benim ayarlarda yüzde 65 bonus veriyor zorluk ayarlarından. Bunların hepsi ayrı etkenler. Ama Ultimate eklenti yığınını alırsan para hiç sıkıntı olmaz.

Son düzenleme:
Hocam kolay derken? 1 aydır oynuyorum sadece 2 milyon kasabildim. :(

Bende 14 Mart'ta almışım 1ay olmuş benim de. Toplam 85 saat oynamışım bunun 25 saatti mapta boş boş drift attık desem bence daha fazladır geri kalan 60 saatte 105 milyon para kasmışım. Sezon etkinlikleri ve yarışlardan sürekli çark şansı veriyor çoğundan da para çıkıyor :)

Geri
Yukarı