Forza Horizon 4 para kasma tavsiyeleri

manirery

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Şimdiye kadar gözlemlediğim kadarıyla aracın yeteneklerinden aldığınız çarklar en iyi para kasma yolu. Ayrıca bazı evleri satın aldığınızda belli bir miktar süper şans çarkı veriyor, eğer şanslıysanız daha fazlasını kazanabilirsiniz.
Sizin de tavsiyeleriniz varsa yazar mısınız? Hepimiz faydalanalım.

Şimdiye kadar gözlemlediğim kadarıyla aracın yeteneklerinden aldığınız çarklar en iyi para kasma yolu. Ayrıca bazı evleri satın aldığınızda belli bir miktar süper şans çarkı veriyor, eğer şanslıysanız daha fazlasını kazanabilirsiniz.
Sizin de tavsiyeleriniz varsa yazar mısınız? Hepimiz faydalanalım.

Aynen. Biz de 3 arkadaş aldık Ultimate. Faydalanmak isteriz.

Sezondaki görevlerde pahalı araba varsa yapıp satmak. Ben GT86yı 6 milyona satmıştım. Lexus LFA de bir o kadar ediyordu.

Haritada sarı renkte gözüken iş yerlerini satın alıp tüm görevlerini yaparsanız size günlük belli bir miktar para veriyor. Siz oyunda olmasanız bile. Benim şu an 7-8 milyon civarı param var ve yarış yapmıyorum genelde.

Otoban temelli şablon yarışlar var. Bot rakipler yerine siz standart şekilde ilerleyip bazı checkpoint yerlerini atlamazsanız: 5 tur için 200.000 CR, 10 tur için 500.000 CR gibi rakamlar geliyor. Tabi VIP iseniz ekstra bakiyesi de eklenecektir. Yarış sırasında puan serileri yaparsanız level kasmaya da faydaları oluyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı