Forza Horizon 4 PC Oyuna Girmiyor

lakeofcorsee

Centipat
Merhabalar, dün gamepass aldım PC uyumlu Xbox (beta) ile kullanılabiliyor fakat dünden beri oyuna giremiyorum oyundan atmıyor ama oyuna da giriş yapamıyorum. Her şey şu an şu an aktif, güncellemeler, teredo, DNS de yapıldı aşağı da resim var. Oyunu 2 defa silip tekrardan yükledim. Sizden yardımcı olmanızı istiyorum iyi forumlar.

Dosya Ekleri

• 1573066546419.png
    1573066546419.png
    78,1 KB · Görüntüleme: 142
  • 1573066775843.png
    1573066775843.png
    409,5 KB · Görüntüleme: 161
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hatayı ben de alıyordum. Ne yaptıysam çözülmedi. Sırf bu yüzden iade etmiştim Xbox Game Pass'ımı. Korsan indirip çalıştırmayı denedim ve ne hikmetse çalışmıştı.

Kardeşim aynı sorun bendede vardı bu adımları takip ediyorsun ;

Ayarlar - Güncelleştirme ve Güvenlik -Geliştiriciler için - Geliştirici modunda tik olucak onu yaptıktan sonra bir kaç yükleme yapabilir , PC yeniden başlat oyuna gir burayada yaz sorun hallolursa kardeş.

Geçen günlerde bunun tedavisini buldum. Oyunu 10 kere silip yeniden yüklemişimdir, çok rahat. Visual C+ Redistributable setup'larının atladığı, kurmadığı iki DLL dosyası var. Biri msvcp140_app.dll, diğeri vcruntime140_app.dll. Bunların hem x86'ları hem de x64'leri gerekiyor. Ben gerçekten de ihtimal vermiyordum eksik DLL'lere falan ama cidden o kadar uğraşın ardından oyunu exe'sinden çalıştırmaya çalışınca gelen hatalara göre eksik DLL'leri indirip attım ve oyun açıldı, gayet de oynadım ve hala da oynuyorum.

Ayarlar - Güncelleştirme ve Güvenlik -Geliştiriciler için - Geliştirici modunda tik olucak onu yaptıktan sonra bir kaç yükleme yapabilir , PC yeniden başlat oyuna gir burayada yaz sorun hallolursa kardeş.
Denendi, olmadı.

Geçen günlerde bunun tedavisini buldum. Oyunu 10 kere silip yeniden yüklemişimdir, çok rahat. Visual C+ Redistributable setup'larının atladığı, kurmadığı iki DLL dosyası var. Biri msvcp140_app.dll, diğeri vcruntime140_app.dll. Bunların hem x86'ları hem de x64'leri gerekiyor. Ben gerçekten de ihtimal vermiyordum eksik DLL'lere falan ama cidden o kadar uğraşın ardından oyunu exe'sinden çalıştırmaya çalışınca gelen hatalara göre eksik DLL'leri indirip attım ve oyun açıldı, gayet de oynadım ve hala da oynuyorum.

Denendi, olmadı.
Bu dll'leri nereye attın . Bende deneyim.

Hemen deniyorum kısa zamanda dönüş sağlıcam.
Her ikisi'de şuan olmadı. Halen araştırıyorum sağolun desteğiniz için.
Bu hatayı ben de alıyordum. Ne yaptıysam çözülmedi. Sırf bu yüzden iade etmiştim Xbox Game Pass'ımı. Korsan indirip çalıştırmayı denedim ve ne hikmetse çalışmıştı.
Halen giriş sağlayamıyorum, çok şey denedim olmadı bende iade etmeyi düşünüyorum en son.

Son düzenleme:
Geçen günlerde bunun tedavisini buldum. Oyunu 10 kere silip yeniden yüklemişimdir, çok rahat. Visual C+ redistributable setup'larının atladığı, kurmadığı iki DLL dosyası var. Biri msvcp140_app.dll, diğeri vcruntime140_app.dll. Bunların hem X86'ları hem de X64'leri gerekiyor. Ben gerçekten de ihtimal vermiyordum eksik DLL'lere falan ama cidden o kadar uğraşın ardından oyunu Exe'sinden çalıştırmaya çalışınca gelen hatalara göre eksik DLL'leri indirip attım ve oyun açıldı, gayet de oynadım ve hala da oynuyorum.

Denendi, olmadı.

Ben şimdi o eksik DLL'lerin hem 32 Bit'ini indirip hem de 64 bitinimi indireceğim yoksa sadece 64 Bit'i indirip hem System 32 hem de systemwow64 konumunamı atacağım?

Denendi, olmadı.
Bendeki sorunda resmi 5 6 saniye kaldıktan sonra kapanıyor açılmıyor hiçbir hata vermeden exe dosyasından açmak istersem eksik dll hatası veriyordu eksik dlllerin 64 bit olanını indirip system 32 ve 64 e attım şimdi exe dosyasından açtığımda hiçbir hata vermiyor ama hiçbirşeyde açılmıyor nasıl çözebilirim ?

Yeni konular

Geri
Yukarı