Forza Horizon 4 "sistem düşük" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

ByPranga

Kilopat
Daha fazla  
Forza Horizon 4'ü açarken; "sisteminiz düşük, haberiniz olsun" hatasını veriyor. Oyunu başlayıp yarım saat oynadıktan sonra kendini kapatıyor.

Bilgisayar Monster Abra 16.6.3 sürümü. i5 10 nesil işlemci, 8 GB RAM ve 1650 Ti ekran kartı var.

Sebebi ne olabilir? İşletim sistemi crack, ondan olabilir mi? Driverların hepsi güncel, kontrol ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 ay önce aldığım Lenovo Ideapad Gaming3 15ARH05 ile güncel orijinal Windows 10 güncel Steam sürümü Forza Horizon 4 ile aynı hatayı alıyorum. Tamama basıp oyuna girebiliyorum ve hiçbir ayarım sıfırlanmıyor. Ekstrem ayarlarda 50 üstü FPS alıyorum takılma yok. Fakat açılışta bir de tamam a basmak çok can sıkıcı olmaya başlıyor.

Hocam aynı laptoptan kullanıyorum ancak Forza Horizon 4, Fortnite, GTA V gibi oyunları oynarken aşırı derecede FPS düşmesi yiyorum, takılma yaşıyorum. Nedendir sizce?

Hocam aynı laptoptan kullanıyorum ancak Forza Horizon 4, Fortnite, GTA V gibi oyunları oynarken aşırı derecede FPS düşmesi yiyorum, takılma yaşıyorum. Nedendir sizce?

Hocam eski bir konuya yazmışsınız. Yeni konu açarsanız daha iyi yardım alabilirsiniz.

Yeni konu açıp beni de etiketleyin derim. Belki çözüme ulaşabiliriz.

Az önce yanlış hesaptan giriş yapıp yazdım. Diğer hesabımı boşverin.

Yeni konular

Geri
Yukarı