Forza Horizon 4 Steam direksiyonu görmüyor

İşletim sistemi
Windows 10

xda

Decapat
Öncelikle iyi akşamlar. Bugün Steam'den Forza Horizon 4 oyununu satın aldım. Aslında Game Pass ile oynadığım bir oyundu ve direksiyon ile de 0 sıkıntı oynayabiliyordum. Ancak bu Steam versiyonunda direksiyonum görünmüyor. Direksiyonum Thrustmaster Ferrari Red Legend Edition. Yardımcı olursanız sevinirim.

Evet abi aynı sorun ne olur bunu Steam'e veya Forza'ya nereye iletebiliyorsak iletelim şu direksiyonu kullanayım gamepad ile oynuyorum vallahi.

Normalde Microsoft Store versiyonunda kontroller kısmında yukarıda "direksiyon" sekmesi olurdu ama nedense bunda yok. Acaba daha direksiyon destkelerini yeni mi getirecekler diye düşünüyorum. Bakalım ne zaman düzelecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde Microsoft Store versiyonunda kontroller kısmında yukarıda "direksiyon" sekmesi olurdu ama nedense bunda yok. Acaba daha direksiyon destkelerini yeni mi getirecekler diye düşünüyorum. Bakalım ne zaman düzelecek.

Ben Steam'deki şu menüden çözebileceğimizi düşünüyorum ama bu menü hakkında bir bilgim yok.
1618078119148.png

Bugün çok konu gördüm. Galiba genel bir durum. Yakın zamanda düzelir diye düşünüyorum.

Merhaba ben sorunu çözdüm, sorun Steam'le alakalıymış. Şimdi Steam'den oyunun üstüne mouse ile sağ tık yapın sonra özelliklere tıklayın orada kontrolcü diye bir seçenek olacak ona tıklayın orada Steam Girdisi'ni etkinleştir'in sonra oyundayken bunu yaptıysanız oyunu yeniden başlatın direksiyon artık oyun kumandası yerine kullanılabilecek direksiyon seçeneği çıkmadı bende sizde de çıkmaz ama oyun kumandası gibi algılatabildim ben ve sorunsuz oynadım sıkıntı olmadı sizde deneyin bence. Benim denediğim direksiyon Snopy v5h sizin direksiyonunuz farklı olabilir ama sonuç değişmez yüksek ihtimalle.

Merhaba ben sorunu çözdüm, sorun Steam'le alakalıymış. Şimdi Steam'den oyunun üstüne mouse ile sağ tık yapın sonra özelliklere tıklayın orada kontrolcü diye bir seçenek olacak ona tıklayın orada Steam Girdisi'ni etkinleştir'in sonra oyundayken bunu yaptıysanız oyunu yeniden başlatın direksiyon artık oyun kumandası yerine kullanılabilecek direksiyon seçeneği çıkmadı bende sizde de çıkmaz ama oyun kumandası gibi algılatabildim ben ve sorunsuz oynadım sıkıntı olmadı sizde deneyin bence. Benim denediğim direksiyon Snopy V5H sizin direksiyonunuz farklı olabilir ama sonuç değişmez yüksek ihtimalle.

Sen var ya sen kralsın kral oldu yapın.

Öncelikle iyi akşamlar. Bugün Steam'den Forza Horizon 4 oyununu satın aldım. Aslında Game Pass ile oynadığım bir oyundu ve direksiyon ile de 0 sıkıntı oynayabiliyordum. Ancak bu Steam versiyonunda direksiyonum görünmüyor. Direksiyonum Thrustmaster Ferrari Red Legend Edition. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bende PS 3 var kolunu bağladım Forza oynandı ama direksiyon seti bende de gözükmüyor muhtemelen oyun konsolu olmadığı için görmüyor olabilir.

Oyun Steam'e yeni geldi bu nedenle güncelleme beklemek zorundayız şu anda güncellemenin üzerinde çalıştıklarını söylediler.

Merhaba ben sorunu çözdüm, sorun Steam'le alakalıymış. Şimdi Steam'den oyunun üstüne mouse ile sağ tık yapın sonra özelliklere tıklayın orada kontrolcü diye bir seçenek olacak ona tıklayın orada Steam Girdisi'ni etkinleştir'in sonra oyundayken bunu yaptıysanız oyunu yeniden başlatın direksiyon artık oyun kumandası yerine kullanılabilecek direksiyon seçeneği çıkmadı bende sizde de çıkmaz ama oyun kumandası gibi algılatabildim ben ve sorunsuz oynadım sıkıntı olmadı sizde deneyin bence. Benim denediğim direksiyon Snopy V5H sizin direksiyonunuz farklı olabilir ama sonuç değişmez yüksek ihtimalle.

Logitech Momo da çalışmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı