Forza Horizon 4 Steam introyu geçince kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

keremerg

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Forza Horizon 4 aldım introyu geçiyorum enter tuşuna basıyorum gamepad olan ekran geliyor ve oyun kapanıyor gidiyor.
Oyunu oynayamıyorum. Birçok çözümü de yaptım ancak hala çözemedim.

Forza fixi denemiştim tekrar denedim ve gene olmadı. Hayır adımda Türkçe karakter yok.
Bir de sorunu anlayabildin mi? Ve buna Steam'den güncellemeyle fix gelir mi?

Garanti çözüm: Yeni Windows kullanıcısı açın ve oradan Steam'e girip oyunu çalıştırın. Düzelecektir!
Garanti çözüm, diğerleri rapor atın diyor aşırı saçma ve yardımcı olan çözüm değil. Bende öyle oluyordu, sonra yeni güncelleme gelmiş sanırsam artık atmıyor.
Düzenleme: Cevabım çözümse ne mutlu bana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım tek denemediğimiz yeni kullanıcı açıp girmek. Güncelleme lazım şu oyuna artık.

Aynen öyle, fakat bugün oyunu geri yüklediğimde öyle hata almadan girmiştim. Şaşırmıştım çıkıp girdim defalarca sorunsuzdu. Belki güncelleme gelmiştir bilemedim, veya hiç düşünmeyiz fakat silip yükleme ile olabilir, kim bilir? Ummadık şeyler çözüm olabiliyor :D

Aynen öyle, fakat bugün oyunu geri yüklediğimde öyle hata almadan girmiştim. Şaşırmıştım çıkıp girdim defalarca sorunsuzdu. Belki güncelleme gelmiştir bilemedim, veya hiç düşünmeyiz fakat silip yükleme ile olabilir, kim bilir? Ummadık şeyler çözüm olabiliyor :D
Denemekten zarar gelmez. Konu sahibi deneyebilir :).

Garanti çözüm: Yeni Windows kullanıcısı açın ve oradan Steam'e girip oyunu çalıştırın. Düzelecektir!
Garanti çözüm, diğerleri rapor atın diyor aşırı saçma ve yardımcı olan çözüm değil. Bende öyle oluyordu, sonra yeni güncelleme gelmiş sanırsam artık atmıyor.
Düzenleme: Cevabım çözümse ne mutlu bana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğini yaptım ancak gene olmadı. Bu durum fixlenir mi sizce? Microsoft Store'den demosunu indirip denemiştim ve giriyordu oynayabiliyordum.

Geri
Yukarı