Çözüm Forza Horizon 4 Steam IPSEC 0x0000000

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kadem Karagöz

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, öncellikle Steam'de oynayıp Ipsec hatası, ağ teşhisi hatası alan arkadaslar oyuna girip farklı Microsoft hesabınızdan giriş yapın ve daha önce hiç oynamadıgınız bir hesaptan tekrar giriş yapın. Sorun ortadan kalkacaktır.
20210313223814_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, dediğinizi uygulamama rağmen herhangi bir sonuç alamadım. Xbox ağı kısmında herhangi bir sorunda gözükmemekte. Başka bir çözümünüz var mı?

Yok sıfırlanmaz merak etme ben şu an bu sekıl devam edıyorum lvl 100 oldum actıgın hesaptan Steam'ı acımoyunu baslatıggın zaman hesapları bırlestır diyor ılk actıgın gıbı ama Steam iCloud oldugu için saven vs gıtmez benım denemedım bir format kalmıstı şansa boyle bir şey denedım oldu actıgın yenı hesap ta da Türkçe karakter kullanma.

Yok sıfırlanmaz merak etme ben şu an bu sekıl devam edıyorum lvl 100 oldum actıgın hesaptan Steam'ı acımoyunu baslatıggın zaman hesapları bırlestır diyor ılk actıgın gıbı ama Steam iCloud oldugu için saven vs gıtmez benım denemedım bir format kalmıstı şansa boyle bir şey denedım oldu actıgın yenı hesap ta da Türkçe karakter kullanma.
Denedim sıfırlandı :(

ben şu video ile ipsec 0x00000000 hatamı çözüdm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı