Forza Horizon 4 Steam "Live yapılandırma sunucularına bağlanamıyor" hatası

Muhtemelen sorunun konuyu açan kardeşimizle aynı.
Oyuna başlamadan önce, oyunun ana menüsünde oturum kapat yazar zaten oradan kapatabilirsin.

Çok teşekkür ederim ne yaptıysam olmadı ama sayende oyunum tekrar Online. Hiçbir şeye dokunmayın arkadaşlar sadece tam erişimli hesabınızla girin ben hesap adı değişmiştim muhtemelen bu sebeple olmuyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içinden Xbox Live oturumunu kapatıp tekrar aç, sorunun ne olduğunu orada görme imkanın var.
Oyun içinde oturum açtığın Xbox Live'a bağlı mail hesabına giriş yap, askıya alındıysa eğer bu hata ondan olabilir.
Çünkü aynı sorunu yaşamıştım meğerse mail hesabım şüpheli hareket nedeniyle askıya alınmış, düzelttikten sonra oyunda da sorun çözülmüştü.

Peki bunu nasıl yapabilirim?

Eğer kısa süre önce microsoft hesabınızın şifresini değiştirdiyseniz bu sorunu şöyle çözebilirsiniz ;
  • oyunu başlatın
  • "oturum'u kapat" a tıklayın ve oyun yeniden başlayacak
  • hesabınızla giriş yapın
şifrenizi değiştirdiyseniz sorunu bu şekilde çözebilirsiniz.

Ayrıca ;
XBOX Konsolu Yardımcısı' nın biligisayarınızda yüklü ve hesabınıza bağlı olması gerekmektedir.

Hala sorunlarla karşılaşıyorsanız hesabınız askıya alınmış olabilir. Bunun için de https://account.live.com/reputationcheck
bu siteye giderek telefonla doğrulama yapabilirisiniz.

Bunları denediğiniz halde olmuyorsa "torento" sorunu olabilir. İnternetten bu çözüme de bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Oyun içinden Xbox Live oturumunu kapatıp tekrar aç, sorunun ne olduğunu orada görme imkanın var.
Oyun içinde oturum açtığın Xbox Live'a bağlı mail hesabına giriş yap, askıya alındıysa eğer bu hata ondan olabilir.
Çünkü aynı sorunu yaşamıştım meğerse mail hesabım şüpheli hareket nedeniyle askıya alınmış, düzelttikten sonra oyunda da sorun çözülmüştü.

Xbox Live sitesine giremiyorum yakın bir zamanda şifremi değiştirmiştim şimdi ise Live yapılandırmasına bağlanamıyorum.

Bendede oldu sağol.

arkadaşlar garanti çözüm şu: oyunu çalıştırın , oyuna girmeden önceki menüde oturumu kapat var oradan oturumu kapatın, oyun kendini kapatıp açacak açıktan sonra normal hesabınıza giriş yapın ve oyuna girin sorun çözülmüş olacak.

Geri
Yukarı