Çözüldü Forza Horizon 4 Steam milisaniyelik takılmalar

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

nathanel

Decapat
Daha fazla  
Oyunun bugün Steam sürümünü satın aldım. Oyunda bir sıkıntı yok fakat araç ilk spawn olduğunda (festivalden çıktığımda,yarış bitince spawn olduğumda) milisaniyelik takılmalar oluyor ve takılmalar FPS'e yansımıyor sonra araçla biraz gezince düzeliyor sorunsuz şekilde oynuyorum.
Okuduğum diğer konulara göre Steam sürümü daha yeni çıktığı için buglar var galiba. Güncellemeler geldikçe fixlenir mi?
Sistemim:
RX580 8GB
R5 3500X
16GB 3000mHz RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunum HDD'de. Takılmaların yanında bir de oyun hata kodu vermeden kendi kendini kapatıyor nadiren de olsa. Umarım söz konusu güncellemeler hemen gelir.
Not: Oyuna 6 Nisan'da yaklaşık 500mb'lık bir güncelleme geldi ve sorun çözüldü.
Oyunun bugün Steam sürümünü satın aldım. Oyunda bir sıkıntı yok fakat araç ilk spawn olduğunda (festivalden çıktığımda, yarış bitince spawn olduğumda) milisaniyelik takılmalar oluyor ve takılmalar FPS'e yansımıyor sonra araçla biraz gezince düzeliyor sorunsuz şekilde oynuyorum.
Okuduğum diğer konulara göre Steam sürümü daha yeni çıktığı için buglar var galiba. Güncellemeler geldikçe fixlenir mi?
Sistemim:
RX580 8 GB.
R5 3500X.
16 GB 3000MHz RAM.

Oyun SSD de mi yoksa HDD mi?

Artı -1 Eksi
Oyunun bugün Steam sürümünü satın aldım. Oyunda bir sıkıntı yok fakat araç ilk spawn olduğunda (festivalden çıktığımda, yarış bitince spawn olduğumda) milisaniyelik takılmalar oluyor ve takılmalar FPS'e yansımıyor sonra araçla biraz gezince düzeliyor sorunsuz şekilde oynuyorum.
Sistemim:
RX580 8 GB.
R5 3500X.
16 GB 3000MHz RAM.

Oyunun Steam versiyonu sıkıntılı hocam.

Sorun ping arkadaşlar. Bağlantı gücü düştüğünde ya da gecikme meydana geldiğinde anlık gecikmeler yaşanıyor. Ama fps drop gibi bir şeyden bahsediyorsan onu bilmiyorum.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı