Forza Horizon 4 Steam Online açık mı?

saudae

Hectopat
Yer
Angara
Merhaba Forza Horizon 4 almayı düşünüyorum Online oynamak yarış falan için bilirsiniz Online modu açıkmı ne zamana kadar açık olur bilgisi olan var mı? Kapanı.
Forza Horizon 5 çıktığı için Online 4 de kapanır diye umuyorum.

Merhaba Forza Horizon 4 almayı düşünüyorum Online oynamak yarış falan için bilirsiniz Online modu açıkmı ne zamana kadar açık olur bilgisi olan var mı? Kapanı.
Hayır böyle birşey olmasının imkanı yok zaten.

Aktif olark oynuyorum evet Online açık ve hatta Horizon Live etkinlikleri yapılıyor.

Hocam bir hesaba satın alıp Steam paylaşım özelliği ile kardeşimle beraber Online oynayabilir miyiz bilginiz var mıdır?

Steam paylaşım ile ilgili hiçbir bilgim yok fakat Game Pass üzerinden 30 TL verip oynayabilirsiniz. Ayrıca Game Pass üzerinden Forza Horizon 5'e de ulaşabilirsiniz.

Hocam bir hesaba satın alıp Steam paylaşım özelliği ile kardeşimle beraber Online oynayabilir miyiz bilginiz var mıdır?
Hayır Online oyun olduğu için 2 hesaba da almanız gerek.
Bir de alakası yok ama Steam ilk bahar indirimlerinde hangi online oyunları önerirsiniz?
Maalesef oyun öneremeyeceğim.

Açık ve etkinlikler hala sürüyor. Bir hesaptan sadece bir online oyun oynanabiliyor. Eğer paranız kısıtlıysa ve kardeşinizle oynamak için alıyorsanız başka oyunlar bakın. Uygun fiyata hem sana hem kardeşine oyun alıp keyif almaya bakın.

Steam paylaşım ile ilgili hiçbir bilgim yok fakat Game Pass üzerinden 30 TL verip oynayabilirsiniz. Ayrıca Game Pass üzerinden Forza Horizon 5'e de ulaşabilirsiniz.

Anlıyorum hocam laptopun yanında zaten 3 ay Game Pass Ultimate vermişti satın almak daha iyi olur diye düşünüyorum Steam'de kasaları satıp bayağı bir para var o yüzden Steam'den tercih ettim.

Merhaba,

Lisanlar yüzüden zamanla kapanma ihtimali var ama genelde sadece satış'a kapatıyorlar.

Geri
Yukarı