Forza Horizon 4 Steam oyundan atıyor

Ben Microsoft Store üzerinden satın aldım oyunu, bende de aynı durum oluyordu. Durup dururken aniden kapanıyordu oyun. Hiçbir hata kodu vs. olmadan. Bu programla çözdüm. Kullanımı basit: Oyuna girmeden ilk Forza Fix'i açıyorsun, oyun açıldığında kendine geldiğinde programı aktifleştiriyorsun. Oyundan çıkarken deaktive etmeyi unutma ama.

Windows kullanıcı adınızı şu rehbere göre düzenleyin.

Önce bir kullanıcı adını öğrenelim.

Driver güncellemenizi yapın. Bende de aynı sıkıntı vardı, hatta tüm oyunlarda aniden kapanıyordu, driverdan kaynaklı olduğunu öğrendim ve güncelleme yapınca düzeldi.

Hayır karşılaşmıyorum sistemim NVIDIA GeForce GTX 1050 2 GB AMD Ryzen 5 1600 AF G.Skill Aegis 2133 MHz 8 GB anakart B450M S2H.

Hata mesajıyla karşılaşıyor musunuz? Ve sisteminizi paylaşır mısınız?
Windows kullanıcı adınız nedir?
Benspecial
Hata kodu veriyor mu?

Hayır

Ama ben bu hesapla aynı isimle Microsoft Store'den girdiğimde hiç sıkıntı olmuyordu.
Hayır karşılaşmıyorum sistemim NVIDIA GeForce GTX 1050 2 GB AMD Ryzen 5 1600 AF G.Skill Aegis 2133 MHz 8 GB anakart B450M S2H.

Benspecial.

Hayır.

Ama ben bu hesapla aynı isimle Microsoft Store'den girdiğimde hiç sıkıntı olmuyordu.

Game Pass ile oynadım sıkıntı yoktu.

Ben Microsoft Store üzerinden satın aldım oyunu, bende de aynı durum oluyordu. Durup dururken aniden kapanıyordu oyun. Hiçbir hata kodu vs. olmadan. Bu programla çözdüm. Kullanımı basit: Oyuna girmeden ilk Forza Fix'i açıyorsun, oyun açıldığında kendine geldiğinde programı aktifleştiriyorsun. Oyundan çıkarken deaktive etmeyi unutma ama.
knk link gitmiş yenisini atarmısın

Geri
Yukarı