Forza Horizon 4 Steam performans düşüklüğü

İşletim sistemi
Windows 10

ykH8eqLN

Decipat
Merhaba, halihazırda Game Pass üzerinden oynadığım FH4'ü Steam indirimi gelince bırakıp Steam versiyonu üzerinden oynamaya başladım fakat ciddi şekilde FPS düşük ve drop yiyorum. Game Pass üzerinden yüksek-ultra ayarlarda 75 FPS civarı alıp oyun yağ gibi akarken Steam versiyonunda yüksek ayarlarda 45 FPS civarı alıyorum. Aynı zamanda sürekli oyuna drop giriyor. Bu acaba Steam versiyonunun tam oturmaması sebebiyle mi oluyor? Teşekkürler.

Sistem özellikleri:
Ryzen 5 4600H.
GTX 1650 Mobile.
Corsair Vengeance 16 GB (2x8) 3200 MHz.
512 GB Intel NVMe SSD.

Son düzenleme:
Merhaba, halihazırda Game Pass üzerinden oynadığım FH4'ü Steam indirimi gelince bırakıp Steam versiyonu üzerinden oynamaya başladım fakat ciddi şekilde FPS düşük ve drop yiyorum. Game Pass üzerinden yüksek-Ultra ayarlarda 75 FPS civarı alıp oyun yağ gibi akarken Steam versiyonunda yüksek ayarlarda 45 FPS civarı alıyorum. Aynı zamanda sürekli oyuna drop giriyor. Bu acaba Steam versiyonunun tam oturmaması sebebiyle mi oluyor? Teşekkürler.

Sistem özellikleri:
Ryzen 5 4600H.
GTX 1650 Mobile.
512 GB Intel NVMe SSD.

Steam versiyonu çok sıkıntılı bir bende sıkıntı çıkmadı galiba.

Merhaba, halihazırda Game Pass üzerinden oynadığım FH4'ü Steam indirimi gelince bırakıp Steam versiyonu üzerinden oynamaya başladım fakat ciddi şekilde FPS düşük ve drop yiyorum. Game Pass üzerinden yüksek-Ultra ayarlarda 75 FPS civarı alıp oyun yağ gibi akarken Steam versiyonunda yüksek ayarlarda 45 FPS civarı alıyorum. Aynı zamanda sürekli oyuna drop giriyor. Bu acaba Steam versiyonunun tam oturmaması sebebiyle mi oluyor? Teşekkürler.

Sistem özellikleri:
Ryzen 5 4600H.
GTX 1650 Mobile.
512 GB Intel NVMe SSD.

Benim sistemimde benzer benim de FPS droplar giriyor.

Geri
Yukarı