Forza Horizon 4 Steam sorunlu mu?

Bidoncu

Femtopat
Arkadaşlar Forza Horizon 4'ü Game Pass üzerinden oynuyorum fakat DLC'ler olmadığı için Steam'dan Forza Horizon 4 Ultimate Edition aldım. Steam versiyonunun sorunlu olduğu söyleniyordu, acaba sorunlar hala devam ediyor mu? Steam'da güncelleme almış, eğer sorunlar giderilmişse Steam versiyonunu indirip oynayacağım.

Bende ufak tefek FPS droplar ve ara sıra oyundan atması dışında bir problem yok. Daha ciddi sorunlar yaşayanların sayısı da bi' hayli fazla. En kesin cevabı kendiniz deneyip öğrenmeniz gerekiyor.

Tavsiyem Game Pass ile bir süre daha devam etmeniz olur. Steam versiyonu evet sorunlu ama oynanmayacak kadar değil ama keyif kaçırabilir. Dediğim gibi 1-2 ay sonra Steam'de geçerseniz daha iyi olur gibi. Ama siz bilirsiniz.

Bende ufak tefek FPS droplar ve ara sıra oyundan atması dışında bir problem yok. Daha ciddi sorunlar yaşayanların sayısı da bi' hayli fazla. En kesin cevabı kendiniz deneyip öğrenmeniz gerekiyor.

Sorunlar hala devam ediyor.

Her gün en az 2-3 tane Forza raporu inceliyorum ve evet, sıkıntılı. Sağlam bir güncelleme lazım.

Tavsiyem Game Pass ile bir süre daha devam etmeniz olur. Steam versiyonu evet sorunlu ama oynanmayacak kadar değil ama keyif kaçırabilir. Dediğim gibi 1-2 ay sonra Steam'de geçerseniz daha iyi olur gibi. Ama siz bilirsiniz.

Tamamdır arkadaşlar, teşekkür ederim cevaplarınız için.

Şans işi biraz. Ben sinematiklerde kasmalar hariç bir sorunla karşılaşmadım ama çok karşılaşan var. Yine de indirebilirsiniz, düzelecektir sorunlar.

Serbest dünyada giderken FPS düşmeden durmadan çok hafif droplar yiyorum sanki 30 FPS oluyormuş gibi. Hala devam ediyor.

1) sinematikler, yarış başı ve sonlarında droplar.
2) rastgele zamanlarda düzensiz crashlar.
3) arkadaşımla birlikte girdiğimizde mapte gözükmemesi gibi küçük buglar.
Bunlar benim Steam versiyonunda yaşadığım hatalar. 3. hatayı daha yeni aldım saçma bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı