Forza Horizon 4 Steam sürümü gerçekten bozuk mu?

Ultimate sürümü aldım. İlk yarışta sürekli hata vermeden oyundan atıyordu. Sorun Windows kullanıcı adında Türkçe karakter olmasıymış. Onu çözdükten sonra bir defa müzayedede araba iadesi alırken oyundan attı ondan sonra oyundan atma hiç olmadı (arabaları da iade aldım). Nadiren ufak droplar oluyor belki başkası farketmez bile bu dropları. Bir de jant seçerken jantlar arasında kasıyor. Bu benim sistemimden kaynaklı da olabilir tam bilemiyorum.
Yani tam emin olmamakla birlikte standart sürüm harici alanlar problem yaşamış sanırım.
Bilmiyorum belki çok şanslıyımdır ama bende Ultimate Edition var, nazar değmesin hiç sorun çıkarmadı.

Steam'den Forza Horizon 4 almayı düşünüyorum ama yorumlarda Steam sürümünde çok fazla oyundan atma drop girme vb. olduğunu söylüyorlar. Sizde de öyle mi? Sebep ne olabilir, sistem kaynaklı olabilir mi?
Oyun yeni geldi. Optimize edecek ve sorunları düzelteceklerdir. Ucuz diye kötü yapamazlar.

Evet, oyunun Steam sürümü bozuk. Güncellemeyle halledilir, çözülür diyoruz ama nafile. Her güncelleme sonrası daha da sapıtıyor oyun.

Geri
Yukarı