Forza Horizon 4 Steam versiyonu takılıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Schizophren

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Gigabyte 1660S model ekran kartı ve Ryzen5 3500X işlemciye ek 16 GB RAM ile Steam versiyonu oyunda +120 FPS alırken Windows+R kombinasyonu ile açılan NVIDIA performans arayüzü aracından %99 FPS adında bir değer oldukça düşük çıkıyor ve oyunda sürekli takılma oluyor. Sorunu halen çözemedim ve aklıma bir yol da gelmiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Screenshot (72).png

@MESs¹¹

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu diyecektim fakat +120 FPS alıyormuş önceden.

Aldığın bu değer Microsoft Store'dan mı yoksa Steam mi? Steam bayağı bir optimizasyon sıkıntılı.

Büyük bir kesim tam tersine sorun yaşıyor.
MIcrosoft Store üzerinden performans sıkıntısı yoktu fakat oyundan atıyordu. Bu yüzden Steam versiyonuna geçtim fakat FPS halen yüksek fakat takılma oluyor oyunda.

MIcrosoft Store üzerinden performans sıkıntısı yoktu fakat oyundan atıyordu. Bu yüzden Steam versiyonuna geçtim fakat FPS halen yüksek fakat takılma oluyor oyunda.
Gayet normal bunu yaşamanız. Oyuna ilerde hotfix güncellemeleri gelecek. O zamana kadar yapacak bir şeyiniz yok maalesef. Drop yemeniz normal. Güncellemeleri bekleyin. Bende de bolca oluyor. Dediğim gibi şu an için Steam sürümü bayağı optimizasyon sorunları çekiyor. Benzer konulara ve Steam yorumlarına bakarsanız rahatlıkla görebilirsiniz.

Gayet normal bunu yaşamanız. Oyuna ilerde hotfix güncellemeleri gelecek. O zamana kadar yapacak bir şeyiniz yok maalesef. Drop yemeniz normal. Güncellemeleri bekleyin. Bende de bolca oluyor. Dediğim gibi şu an için Steam sürümü bayağı optimizasyon sorunları çekiyor. Benzer konulara ve Steam yorumlarına bakarsanız rahatlıkla görebilirsiniz.
Hocam peki Glitch kullanimi bir sorun oluşturur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı