Forza Horizon 4 sürüm seçimi

GuvenB24

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'den Forza almayı düşünüyorum. Ama hangi sürümü alacağıma karar veremedim. Standart varken Ultimate almak mantıklı mı? Farkları ayrıntılı anlatır mısınız?

Ultimate sürümünde birçok car pack ve özel eklentiler mevcut, Treasure Island, Lego gibi bir de VIP var tabii ki, kısacası hızlı CR kazanabiliyorsun, bazı araçlara Car pass sayesinde ücretsiz sahip olabiliyorsun vs. Ultimate sürüm kullanıyorum, teker teker almak isteseydim standart edition alıp çok daha fazla para öderdim yani. İndirim bekleyebilirsin.

Arkadaşlar Steam'den Forza almayı düşünüyorum. Ama hangi sürümü alacağıma karar veremedim. Standart varken Ultimate almak mantıklı mı? Farkları ayrıntılı anlatır mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ultimate'in ayrıcalıklarını bu videodan öğrenebilirsin.

Ultimate alırsan başladığın an sana 50, 60 araba veriyor hatta daha fazla ve ayrıca VIP üyelik ve 2 tane ada veriyor yani ek harita. Şimdi buraya yazmaya başlasam çok uzun sürer ondan dolayı videoyu izlemeni öneririm.

Ultimate Edition çok worth. Oyuna 3-4 gün önce başladım 2.4m cr var yanında S2 rank 997 araba falan var. Aslında daha çok güzel arabalar var ama bu en iyisi bence.

durumunuz var ise 150 TL alın ultimate bakın keyfinize. Geçen hafta indirim de alsaydınız daha iyi olabilirdi. Bu oyun vereceğiniz her kuruşu hak ettiği için 150 TL verince pişman olur muyum sorusunu kafanızdan atın gitsin.

Son düzenleme:
Ultimate’de çok daha hızlı para kasarsınız, bir sürü hediye çark ve araba verir. Ayrıca Servet Adası ve Lego Hız Şampiyonları olmak üzere iki DLC de içerir.

Yeni konular

Geri
Yukarı