Çözüldü Forza Horizon 4 sunucu bağlantısı engelleniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Cnrabusalih

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Forza Horizon 4'te asla Online oynayamıyor. Xbox ağı sekmesinden baktığımdada NAT türünün ortadda olduğunu görüyorum. Sunucu bağlantısı da engellendi yazıyor. Ekran görüntüsünü buraya bırakıyorum. Şimdiden teşekkürler.

1634326840409.png

Dosya Ekleri

• 1634326832737.png
    1634326832737.png
    11,4 KB · Görüntüleme: 32
Çözüm
Maalesef böyle bir sorun başıma gelmediği için öneremeyeceğim. Mobil veriniz var ise onunla girmeyi dener misiniz?

Windows güncellemesi gelmiş onu yapmayı deneyeceğim şimdi.
Windows Update'i yaptıktan sonra hata değişti.

1634328291427.png

Çözümü şu şekilde buldu antivirüs uygulamasını silince hiçbir sorun kalmadı.
Öncelikle merhaba. Forza Horizon 4'te asla Online oynayamıyor. Xbox ağı sekmesinden baktığımdada NAT türünün ortadda olduğunu görüyorum. Sunucu bağlantısı da engellendi yazıyor. Ekran görüntüsünü buraya bırakıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1190146

Bu sorunu arkadaşımda yaşıyor. Kendisi bana modemle ilgili demişti. Belirli oyunlarda çok oyunculu oynayamayacaksınız maalesef örneklendirecek olursam; Overcooked 2, FH4, Human: Fall Flat.

Turkcell Superonline'ın vermiş olduğu Huawei modemi kullanıyorum 5GHz falanda destekliyor çok kötü bir modem değil aslında.

Dediğim gibi bana da arkadaşım demişti. Fakat o Almanya'da Vodafone modemini kullanıyor. Müşteri hizmetleri ile görüştünüz mü?

Hayı görüşmedim eskiden böyle bir sorun yoktu yaklaşık 2 aydır Game Pass üyeliğimi yenilemiyordum bugün yeniledim ve böyle bir sorunla karşılaştım.Bunla bir ilgisi olabilir mi?

Hayı görüşmedim eskiden böyle bir sorun yoktu yaklaşık 2 aydır Game Pass üyeliğimi yenilemiyordum bugün yeniledim ve böyle bir sorunla karşılaştım.
O zaman sizdeki sorun anlattığımdan farklı. Müşteri hizmetlerinden yana deneyebilirsiniz şansınızı. Windows ayarı hakkında bir şey diyemeyeceğim.

O zaman sizdeki sorun anlattığımdan farklı. Müşteri hizmetlerinden yana deneyebilirsiniz şansınızı. Windows ayarı hakkında bir şey diyemeyeceğim.
Ordanda pek birşey çıkacağını sanmıyorum maalesef türkiyedeki müşteri hizmetleri pek ilgili ve bilgili değil.

Windows ayarı olarak önerebileceğiniz bir şey varsa önerebilir misiniz en azından deneyeyim.

Oradanda pek bir şey çıkacağını sanmıyorum maalesef Türkiye'deki müşteri hizmetleri pek ilgili ve bilgili değil.

Windows ayarı olarak önerebileceğiniz bir şey varsa önerebilir misiniz en azından deneyeyim.

Maalesef böyle bir sorun başıma gelmediği için öneremeyeceğim. Mobil veriniz var ise onunla girmeyi dener misiniz?

Windows güncellemesi gelmiş onu yapmayı deneyeceğim şimdi.
Windows Update'i yaptıktan sonra hata değişti.

1634328291427.png

Çözümü şu şekilde buldu antivirüs uygulamasını silince hiçbir sorun kalmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı