Forza Horizon 4 Takılma Sorunu

macit29

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Forza Horizon 4 oyununda bir türlü grafik ayarını kaydedemiyorum, oyunu tekrar başlattığımda grafikler low olarak açılıyor ve oyun durduk yere takılıp kalıyor. Sistem değil oyun takılıyor, bu hataların çözümü nedir lütfen yardım edin.

Sistem
  • G4560
  • GTX 1050 Ti
  • 8 GB RAM

HDD/SSD konusunda pek sorun çıkarmayan bir oyun, aynı şekilde 8GB tam anlamıyla yetersiz olmasa da yetersiz olduğu ortada fakat öldürecek kadar değil.
İşlemciden olduğunu sanmaktayım, oyunun kendisi tam bir işlemci manyağı. 2/4 işlemciden 4/4 işlemciye geçtiğimde takılma problemlerim çözülmüştü.
takılma sorunumuz yok yanlız i7 3770 de sıfır takılmadan ultrada rx570 ile 75FPS de takılmadan oynuyorum 2560x1080

Bende oyun içeriğini kayıt ediyor tek sorun çözünürlük ayarını her girdiğğimde 2560x1080 ayarları Ultra yapmam gerekiyor.

Benim sıkıntı da buydu, silip tekrar yükledim ve düzeldi. Dene istersen.

HDD/SSD konusunda pek sorun çıkarmayan bir oyun, aynı şekilde 8 GB tam anlamıyla yetersiz olmasa da yetersiz olduğu ortada fakat öldürecek kadar değil.
İşlemciden olduğunu sanmaktayım, oyunun kendisi tam bir işlemci manyağı. 2/4 işlemciden 4/4 işlemciye geçtiğimde takılma problemlerim çözülmüştü.

Sistem yetti. Sorunsuz bir şekilde yüksek ve orta ayrlarda 60 FPS oynadım, tadını çıkarttım. İşlemci de, ekran kartı da, RAM de üzmedi beni. Sadece oyunu silip tekrar yükledim ama bu sefer SSD kullandım ama oyun HDD'ye kuruluydu, sistem SSD'de.

Oyunu oynarken hiçbir sorun takılma vs olmuyor, sadece video geçişlerinde ufak takılma oluyor ve herhangi bir yarışa girmeyi denediğimde oyundan atıyor.

Oyunu oynarken hiçbir sorun takılma vs olmuyor, sadece video geçişlerinde ufak takılma oluyor ve herhangi bir yarışa girmeyi denediğimde oyundan atıyor.
Hocam soruna çözüm bulabildiniz mi? Beni de aynı şekilde etkinliklere gittiğimde ara sahnede oyundan atıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı