Forza Horizon 4 "Teredo tanımlanamadı" hatası

Vetellica

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben bir süredir Forza 4 oynuyordum ancak oyunu tekrar indirdiğimde fotoğraftaki hata ile karşılaşmaya başladım. Düzelt dediğimde bir şey değişmedi. Daha fazla yazan yerdekileri de denedim olmadı bilen fikir söyleyebilecek var mı?

Dosya Ekleri

• sasasa.jpg
    sasasa.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 17
Burada bulunan çözümleri denedim bende de olmadı. Sonra oyun içerisinde Microsoft hesabımı kapatıp yeniden girdiğimde düzeldi. Sorun hesabımın şifresini değiştirmemden kaynaklıydı. Hesaptan nasıl çıktığımı unuttum bir yerlerde illa ki yazıyordur ama.

Burada bulunan çözümleri denedim bende de olmadı. Sonra oyun içerisinde Microsoft hesabımı kapatıp yeniden girdiğimde düzeldi. Sorun hesabımın şifresini değiştirmemden kaynaklıydı. Hesaptan nasıl çıktığımı unuttum bir yerlerde illa ki yazıyordur ama.

Ayarlar kısmına baktım çıkış yapma alanı için ama bulamadım :d
Aynen hesaptan çıkıp girince düzeliyor onu da oyunu başlat dediğinizde devam et yazısına basmadan oturumu kapat yazısı çıkıyor. Oradan oturumu kapatıp tekrar açtığınızda bir sorun kalmıyor. Konu kapandı nereden kapatıyorum D:

Son düzenleme:
Ayarlar kısmına baktım çıkış yapma alanı için ama bulamadım :d
Aynen hesaptan çıkıp girince düzeliyor onu da oyunu başlat dediğinizde devam et yazısına basmadan oturumu kapat yazısı çıkıyor. Oradan oturumu kapatıp tekrar açtığınızda bir sorun kalmıyor. Konu kapandı nereden kapatıyorum D:

Bende çıkmıyor oturumu kapat yazısı nasıl yapacağım hala bilmiyorum çılıdırıcam artık.

Geri
Yukarı