Forza Horizon 4 Tuşları Geç Algılıyor

SirYakup

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Forza Horizon 4 oynarken ilk girdiğimde sorun olmuyor, ancak yaklaşık 30-40 dakika oynadıktan sonra bariz şekilde tuşlara bastığımda oyun tuşlara 2-3 saniye geç tepki veriyor. Bütün ayarları tek tek denedim ancak sorunu çözemedim. Oyunu kapatıp tekrar açınca kısa süreliğine çözülüyor fakat daha sonra tekrar yaşıyorum.
Sistem ve ekipmanlarım şunlar:
  • Galax GTX1050Ti Ekran Kartı
  • Intel Pentium G4560 İşlemci
  • Corsair Vengeance LPX 8GB 2400Mhz RAM
  • Msi H110M-Pro Vd Anakart
  • 2x Seagate 1TB 7200RPM HDD (Oyun HDD'de kurulu, Windows SSD'de kurulu.)
  • Logitech G910 Klavye
  • Logitech G933 Kulaklık
  • Logitech G502 Mouse
Ekipmanlarda bir sorun yok. Fakat belki oyunla uyumsuzluk vardır bilmiyorum.

Konuyu hortlatmış olacağım, fakat bendede aynı sistem ve aynı sorun var aynı RAM'den tekrar alırsam sorun çözülür mü?
Reis bendede aynı sorun vardı Cpu %100 kullanılıyordu video ayarlarında kare hızı ayarı var o bende 60 fps'e ayarlıydı 30 fps yaptım oyunu takılmadan ve gecikmesiz oynuyorum maksimim cpu kullanımı 90'ı geçmiyor.

MSI Afterburner ile oyun içi durumu paylaş.
Tahminimce RAM yetmiyor.

Hocam bende 16 GB RAM olmasına rağmen aynı sorunu yaşıyorum Extreme'de sabit 60 FPS alıyorum ama yine de araba dönmüyor geç algılıyor daha önce bu oyunu kiraladığımda böyle bir sıkıntı yoktu 2.kez kiraladım ve böyle bir sorunla karşılaştım sebebini bulamıyorum.

arkadaşlar sorun çok oyunculu oynamnızda olabilir ben çevrim içi oynarken geç algılıyor tekli oyunarken sıkıntı yok arama çubuğuna xbox ağı yazarsanız kaç ping alıp almadığınızı görebiliyorsunuz çevrim içide

Geri
Yukarı