Forza Horizon 4 Ultimate Edition için içerik önerisi

MT060915

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'de %55 indirim (67.50TL) ile Forza Horizon 4 Ultimate Edition aldım.
23.50TL kaldı onlada içerik alacaktım bunlardan biri ise %60 indirimli Fortune Island olacaktı (12.00TL)
Fakat almaya kalkıştığımda kopya içerik gibi bir uyarı çıktı karşıma:

s1.PNG

(EDİT: Anladığım kadarıyla başında mavi şerit olan packler Ultimate Edition içinde zaten olanlar)
Anladığım kadarıyla Ultimate Edition içinde bu pack zaten var düşündüğüm gibi mi?
Eğer öyleyse bu içeriklerden başka hangilerini önerirsiniz?
(Herhangi bir önerdiğiniz olabilir fakat Forza Horizon 4 için map küçük deniliyor buyuzden map genişletme içerikleri tercihimdir)

S2.PNG

Son düzenleme:
Arkadaşlar Steam'de %55 indirim (67.50TL) ile Forza Horizon 4 Ultimate Edition aldım.
23.50TL kaldı onlada içerik alacaktım bunlardan biri ise %60 indirimli fortune ısland olacaktı (12.00TL)
Fakat almaya kalkıştığımda kopya içerik gibi bir uyarı çıktı karşıma:

Eki Görüntüle 1174086

Anladığım kadarıyla Ultimate Edition içinde bu pack zaten var düşündüğüm gibi mi?
Eğer öyleyse bu içeriklerden başka hangilerini önerirsiniz?
(Herhangi bir önerdiğiniz olabilir fakat Forza Horizon 4 için map küçük deniliyor buyuzden map genişletme içerikleri tercihimdir)

Eki Görüntüle 1174087

Tavsiyem fortune island dır 10 tane hazine var her hazine başına 1.000.000 milyon cr geliyor bence fortune island alın.

Şu shelby Monaco king cobra da önerimdir ondan hızlı bir drag arabası yok aşırı hızlı kalkıyor Xbox adınız ve yaşınız nedir ekleyebilirim bende oynuyorum.

Hocam oyunu Steam'den aldım Xbox hesabım yok tahminimce oyuna başlatınca açılıyor değil mi? Eğer öyleyse yükledikten sonra neden olmasın.

Yaş biraz küçük :) 16

Geri
Yukarı