Forza Horizon 4 unutulmuş araç alınmıyor

Hepsini aldığına emin misin? Bir tanesinin açıklamasında yazıyor unutulmuş araç söylentisi kilidi açılır diye.

Evet sadece lego evremindeki porche kaldı.
Hepsini aldığına emin misin? Bir tanesinin açıklamasında yazıyor unutulmuş araç söylentisi kilidi açılır diye.

1649619672732.png

Sonuncusu bu.

Oyuna çık gir yap giriş ekranında evinde olacaksın araban orada hurdadan çıkıp iyleştiriliyor neyse orada unutulmuş araçlar çıkacak oraya gir bakabilirsin oradan.

Lego haritasındaki unutulmuş Porsche'nin kilidini açman içmin haritada daha çok ilerleme göstermen gerekiyor. Harita üzerinde yapılmamış olan yarışları, lego görevlerini, hız bölgelerini, hız kapanlarını v.b. tamamla hepsini. Görevler azaldıkça ilerlemen artacak ve bir yerden sonra ekranında yeni unutulmuş araç söylentisi diye bir bildirim belirecek ve haritada mor bir alan çıkacak. Bundan sonra bulabilirsin aracı. Ben böyle buldum, tüm unutulmuş araçları açtım.

Lego haritasındaki unutulmuş Porsche'nin kilidini açman içmin haritada daha çok ilerleme göstermen gerekiyor. Harita üzerinde yapılmamış olan yarışları, lego görevlerini, hız bölgelerini, hız kapanlarını vb. Tamamla hepsini. Görevler azaldıkça ilerlemen artacak ve bir yerden sonra ekranında yeni unutulmuş araç söylentisi diye bir bildirim belirecek ve haritada mor bir alan çıkacak. Bundan sonra bulabilirsin aracı. Ben böyle buldum, tüm unutulmuş araçları açtım.

Ben hepsini yaptım sadece bu süreli yarışları bıraktım onlarda 3 tane var haritada.

Geri
Yukarı