Forza Horizon 4 "Veri Eşitleniyor"

Killshot011

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Gamepass sisteminden indiriğim Forza Horizon 4'ü yaklaşık bir aydır oynuyordum. Son zamanlarda oyunun açılması 3-4 dakikayı bulmaya başlamıştı ben de oyunu silip yeniden yüklersem düzelir diye düşündüm ve öyle yaptım. Oyunun açılması normalleşti ama bu seferde bulut üzerinde bulunan kayıt dosyalarıma ulaşamıyor. Oyunu açıyorum veri eşitleniyor ekranında %0 olarak kalıyor. Eşitlemeyi durdur dersem de "Geçersiz profil" hatası alıyorum. Farklı internete bağladım, VPN açtım yine de düzelen bir şey olmadı. 10 dakika 15 dakika bekliyorum yine hiç bir ilerleme olmuyor. Forza Support adresine de bir destek talebi açtım ama 2 gündür cevap veren olmadı.

Sistem: Windows 10 2004 en son sürüm. Gtx 1060 & Ryzen 5 2600. İnternet Superonline. Bilmiyorum alakası var mı ama yazayım yine de.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2 (1).png
    Screenshot_2 (1).png
    51 KB · Görüntüleme: 172
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    681,6 KB · Görüntüleme: 204

Bunu deneyebilir misiniz?

Store ve Xbox App'lerim aynı hesaplar. Mağaza ayarlarından çevrimdışı oyna izin veriyorum ancak internet bağlantısı yok iken oyunu açmama izin vermiyor. Oyuna sahip değilim, Gamepass ile oynuyorum belki ondandır?
İnterneti açıkken, uygulama ayarlarını sıfırladım oyunu aça basıp interneti kestim. Yeni profil oluşturmamı istedi oluşturdum ve oynamaya başladım. İntro kısmını geçtikten sonra interneti yeniden açtım ama hiçbir şey olmadı. Oyunu kapatıp açtım yine veri eşitleme hatasından devam etti.

Store ve Xbox App'lerim aynı hesaplar. Mağaza ayarlarından çevrimdışı oyna izin veriyorum ancak internet bağlantısı yok iken oyunu açmama izin vermiyor. Oyuna sahip değilim, Gamepass ile oynuyorum belki ondandır?
İnterneti açıkken, uygulama ayarlarını sıfırladım oyunu aça basıp interneti kestim. Yeni profil oluşturmamı istedi oluşturdum ve oynamaya başladım. İntro kısmını geçtikten sonra interneti yeniden açtım ama hiçbir şey olmadı. Oyunu kapatıp açtım yine veri eşitleme hatasından devam etti.

Bende Xbox Game Pass ile kullanıyorum ondan olacağını sanmıyorum aboneliğiniz bitmedi değil mi?

Bende Xbox Game Pass ile kullanıyorum ondan olacağını sanmıyorum aboneliğiniz bitmedi değil mi?
Yok hocam her ay otomatik yenilenmede. Diğer oyunları şakır şakır oynatıyor.
Konuyu çözüldü olarak düzenleyemiyorum modlar bir el atın. Forza Support ekranı açık bırakın uzun sürebilir ama gelir kendi dedi. Bende bıraktım ve tam 45 dakika sonrasında veri eşitlemesini bitirdi. Netlimiter uygulamasından baktım, buluttaki 88 MB'lik verimi 15kb/sn ile indirdiği için bu kadar uzun sürmüş. Herhangi bir limit koymamıştım buna. Bu sorunu yaşayanlar 1-2 saat açık bıraksın yüklüyor kendi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    1,9 KB · Görüntüleme: 194
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    2,2 KB · Görüntüleme: 167
Son düzenleme:

Geri
Yukarı