Forza Horizon 4 vs Days Gone

Lyk7a

Hectopat
Yer
Türkiye, Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050Tİ
i5-12500H
512GB M.2 SSD
16GB RAM
Sizce Days Gone mı almalıyım yoksa Forza'nın indirime girmesini mi beklemeliyim? İkisini de alabilirim ama Days Gone aldıktan sonra Forza Horizon 4 indirime girerse kötü olur. Bir de Days Gone hikayesi nasıldır daha önce hiç hikayeli oyun oynamadım.

İkisi de var bende. İkisi güzel oyun fakat ilgim daha çok aksiyon yönünde olduğu için Days Gone diyeceğim. Aksiyonu ve hikayesi güzeldir. Ben beğenmiştim. Forza bana biraz karışık gelmişti.

Sizce Days Gone mı almalıyım yoksa Forza'nın indirime girmesini mi beklemeliyim? İkisini de alabilirim ama Days Gone aldıktan sonra Forza Horizon 4 indirime girerse kötü olur. Bir de Days Gone hikayesi nasıldır daha önce hiç hikayeli oyun oynamadım.
Days gone çöpüne para verme bence. Hikayesi çöp. Yan görevler aşırı tekrar ediyor. 20 tane kamp temizle, git şunu öldür ve kayıp eşyaları bul getir tarzı. Açık dünyası boş.

Days gone çöpüne para verme bence. Hikayesi çöp. Yan görevler aşırı tekrar ediyor. 20 tane kamp temizle, git şunu öldür ve kayıp eşyaları bul getir tarzı. Açık dünyası boş.
Onun yerine valheim düşünüyorum o nasıldır? Forza için para biriktiririm.

Onun yerine valheim düşünüyorum o nasıldır? Forza için para biriktiririm.
Duydum ama oynamadım bir bilgim yok. Hikayesi fena olmayan, oynanışı çok iyi olan ve zombili bir oyun arıyorsan dying light 2 önerebilirim. Yan görevleride çok iyidir. Açık dünyadaki kuleleri ele geçir görevlerinden bahsetmiyorum. İndirimde 200 liranın altına düşüyordu sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı