Forza Horizon 4 Xbox Live Ebeveyn Denetimi Sorunu

TechnoNИ

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Dünya
Arkadaşlar, uzun zaman uğraştım bayağı video izledim, forumları inceledim ama bir türlü şu sorunun çözümünü bulamadım. Online falan giriyor sorun yok. Başkalarının yaptığı modifiyeleri görme kısmına tıkladığımda veya bazı sekmelerde bu hatayı veriyor. Arkadaşımda böyle bir sorun yok. Sorun;

regr3542326262.jpeg

Ayrıca çözüm videolarından hesap çocuk olarak gözüküyordu hesabı yönetici ve yetişkin olarak değiştirdim ama değişen herhangi bir şey olmadı;

Inkedftd5436re43524634.jpg

Çözüm hakkında bilgisi olan veya önerebileceğiniz başka bir şey var mı?

Son düzenleme:
Videoyu izledim ama oyunun olduğu hesaba tıklayamıyorum. Bu hesapta da ayarlar normal zaten.
Niye iki hesap var ki onu anlamadım? Senin kullandığın hesabında yaşın kaç, 18 yaş üzeri yapabilir misin? Ya da diğer hesabı silmeyi deneyebilir misin? Ben de tek hesap olduğu için bilemiyorum.

Arkadaşlar, uzun zaman uğraştım bayağı video izledim, forumları inceledim ama bir türlü şu sorunun çözümünü bulamadım. Online falan giriyor sorun yok. Başkalarının yaptığı modifiyeleri görme kısmına tıkladığımda veya bazı sekmelerde bu hatayı veriyor. Arkadaşımda böyle bir sorun yok. Sorun;

Eki Görüntüle 532297

Ayrıca çözüm videolarından hesap çocuk olarak gözüküyordu hesabı yönetici ve yetişkin olarak değiştirdim ama değişen herhangi bir şey olmadı;

Eki Görüntüle 532299

Çözüm hakkında bilgisi olan veya önerebileceğiniz başka bir şey var mı?

Acaba çözebildin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı