Forza Horizon 4 yükleme ekranında kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

ati11a

Decapat
Daha fazla  
RAM
12 GB DDR4
İşlemci
i5 8. nesil
Merhabalar. Steam'den orijinal Forza Horizon 4 satın aldım. 2 saat kadar oynadıktan sonra oyundan attı ve artık girmeye çalıştığımda yükleme ekranında tam açılacakken kapanıyor ve hiçbir hata vermiyor, direkt kapanıyor. Sistemim gayet yeterli.

Çok araştırma yaptım. explorer.exe yüzünden kapanıyormuş, bunun için Forza Fix 2.0'ı yükledim ve yapılması gerekeni aynı şekilde yaptım ancak hiçbir işe yaramadı. Yine aynı yerde kapanıyor. 20 defa denedim sadece 1 defa açıldı onda da 15 dakika sonra attı oyundan. Bu sorun cidden beni bezdirdi. Bildiğiniz herhangi bir çözüm var mı?

Merhabalar. Steam'den orijinal Forza Horizon 4 satın aldım. 2 saat kadar oynadıktan sonra oyundan attı ve artık girmeye çalıştığımda yükleme ekranında tam açılacakken kapanıyor ve hiçbir hata vermiyor, direkt kapanıyor. Sistemim gayet yeterli.

Çok araştırma yaptım. explorer.exe yüzünden kapanıyormuş, bunun için Forza Fix 2.0'ı yükledim ve yapılması gerekeni aynı şekilde yaptım ancak hiçbir işe yaramadı. Yine aynı yerde kapanıyor. 20 defa denedim sadece 1 defa açıldı onda da 15 dakika sonra attı oyundan. Bu sorun cidden beni bezdirdi. Bildiğiniz herhangi bir çözüm var mı?

Arkadaşımın dediği gibi. Sürücüleriniz güncel mi?
Hangi Windows sürümünü kullanıyorusunuz?
Steam üzerinden oyunun doğruluğunu onaylayın. Varsa eksik ya da hatalı dosya onaracaktır.

Dediği gibi.

MS Hesabınızı ve Mağaza ayarlarınızı kontrol etmelisiniz.
ne yapmam gerekiyor
Arkadaşımın dediği gibi. Sürücüleriniz güncel mi?
Hangi Windows sürümünü kullanıyorusunuz?
Steam üzerinden oyunun doğruluğunu onaylayın. Varsa eksik ya da hatalı dosya onaracaktır.

Windows 10 Pro kullanıyorum sürücüleri güncel diye biliyorum nasıl yapacağımı söyleyebilir misiniz? Ve defalarca dosya bütnlüğü doğruladım
Sıcaklık değerleri nedir? Benim başıma Forza 4 'te bu geldiğinde ekran kartım yanmıştı en son.
Sıcaklık değerleri nedir? Benim başıma Forza 4 'te bu geldiğinde ekran kartım yanmıştı en son.
ısınma gibi bir sorunum yok
Sorunu sanırsam saptayabildim halen çzöemedim. Toprak yarışlarının 2. si bittiğinde oyundan atıyor daha önce yüklenme ekranında atarken yeni bir hesapla girdim sorun oluşmadı oraya kadar oynayabildim. Ama hep ayı yerde 2. toprak yarışında atıyor. Bir eve sahip olduktan sonraki yarış var toprak yarışlarının 2. etabına yükseldin diyor tam orada. Ne yapacağımı bilmiyorum başka hesap açsamda aynı yerde atıyor oyunun devamını oynayamıyorum.

Son düzenleme:
Merhaba. Steam'den orijinal Forza Horizon 4 satın aldım. 2 saat kadar oynadıktan sonra oyundan attı ve artık girmeye çalıştığımda yükleme ekranında tam açılacakken kapanıyor ve hiçbir hata vermiyor, direkt kapanıyor. Sistemim gayet yeterli.

Çok araştırma yaptım. explorer.exe yüzünden kapanıyormuş, bunun için Forza fix 2.0'ı yükledim ve yapılması gerekeni aynı şekilde yaptım ancak hiçbir işe yaramadı. Yine aynı yerde kapanıyor. 20 defa denedim sadece 1 defa açıldı onda da 15 dakika sonra attı oyundan. Bu sorun cidden beni bezdirdi. Bildiğiniz herhangi bir çözüm var mı?

Bende de aynı. Ekran kartım da MX 130, senin gibi 12 GB RAM DDR4, i5 var sorun nedir buldun mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı