Forza Horizon 4 yükseltme ile birlikte en iyi yol yarışı arabası

mhd123

Decapat
En hızlı arabayı istemiyorum, en iyi yarış arabasını istiyorum ve aldığım arabayı da stok olarak kullanmayacağım bu yüzden önerilerinizi buna göre yapın. Yükseltmenin içinde motor değişiklikleri de olabilir istediğim şey yola iyi tutunan virajlarda spin atmayan bir araba. Oyunun Ultimate sürümüne sahibimin özellikler sahip olduğum arabalara göre de öneri yaparsanız çok iyi olur.

Sahibi olduğum arabaların listesi:
Ferrari fxx k 2014.
Ferrari fxx 2008.
McLaren Senna 2018.
Porsche 911 GT 2
Pagani zonda Forza üstün yetenek takviyesi.
2008 Toyota supra.
Koenigsegg Agera RS 2018.
Ve birkaç adet lamborghinim var.

En hızlı arabayı istemiyorum, en iyi yarış arabasını istiyorum ve aldığım arabayı da stok olarak kullanmayacağım bu yüzden önerilerinizi buna göre yapın. Yükseltmenin içinde motor değişiklikleri de olabilir istediğim şey yola iyi tutunan virajlarda spin atmayan bir araba. Oyunun Ultimate sürümüne sahibimin özellikler sahip olduğum arabalara göre de öneri yaparsanız çok iyi olur.

Ferrari fxx k 2014.
Ferrari fxx 2008.
McLaren Senna 2018.
Porsche 911 GT 2
2008 Toyota supra.
599xx Evo öneririm. Oyunun en hızlı arabası olduğu için önermiyorum, 500 ile giderken bile virajları çok iyi alıyor arkası yere yapıştığı için. O yüzden öneriyorum.

599xx Evo öneririm. Oyunun en hızlı arabası olduğu için önermiyorum, 500 ile giderken bile virajları çok iyi alıyor arkası yere yapıştığı için. O yüzden öneriyorum.
Bugatti chiron nasıl sizce ?
Minik bir bilgilendirme şu an elimdeki araçlardan en iyileri Porsche 918 Spyder ve Mono Bac . Özellikle Mono Bac oldukça ucuz motor swapları ve yükseltmeler ile garajımdaki en iyi araba fakat kontrolü biraz zor . Porsche 918 Spyder ise daha kontrollü . Önerim sprint yarışlarında Mono Bac , nispeten daha virajlı yarışlarda 918 Spyder .

Bugatti Chiron nasıl sizce?
Minik bir bilgilendirme şu an elimdeki araçlardan en iyileri Porsche 918 Spyder ve Mono Bac. Özellikle Mono Bac oldukça ucuz motor swapları ve yükseltmeler ile garajımdaki en iyi araba fakat kontrolü biraz zor. Porsche 918 Spyder ise daha kontrollü. Önerim sprint yarışlarında Mono Bac, nispeten daha virajlı yarışlarda 918 Spyder.

Bugatti Chiron ağır araba. Ben yarışlarda kullanamıyorum onu. Diğer arabalar idare eder ama.

Ferrari fxx k 2014.
Ferrari fxx 2008.
McLaren Senna 2018.
Porsche 911 GT 2
2008 Toyota supra.
S2 998 asfalt kategorisi için en iyi performansı veren araçlar:

Kış mevsimi hariç tüm mevsimlerde Koenigsegg CCGT, Mercedes-Benz CLK GTR. Kış mevsiminde ise Lamborghini Diablo GTR.

S1 900 asfalt kategorisi için en iyi performansı veren araçlar:

Kış mevsimi hariç tüm mevsimlerde ATS GT 2018, Ford GT 2005, Italdesign Zerouno. Kış mevsiminde ise Pagani Zonda Cinque.

A 800 asfalt kategorisi için en iyi performansı veren araçlar:

Tüm mevsimlerde Plymouth Atomic Punk Bubbletop. Bu araç çok OP olduğu için mevsim fark etmiyor.

Önerilerimi çevrimiçi yarışları baz alarak yaptım. Eğer tek oyunculuda botlara karşı yarışacaksanız direkt olarak S2 998 önerilerini dikkate alabilirsiniz. Şu an sahip olduklarınızdan sadece Pagani Zonda ve McLaren Senna S2 998 kategorisinde iyi performans verebilecek araçlar. Söylediklerimi satın alıp almamak size kalmış.

Reddit de google tablolar üzerinde yapılan bi paylaşım vardı, araç/setup şeklinde.

Bir göz atın isterseniz.

Ben Goliath için genelde F40 Competizione u kullanıyorum. 599XX denilen aracın meşhur buglı bir setupını da kullanmak mümkün. Haftalık etkinlikleri yapmak için kullanılıyor genelde. Onun dışında çok keyifli bir sürüşü olduğunu söyleyemem.

Araçlarınızın arasında zaten Senna ve Zonda FE varmış. Yol yarışı etkinliklerinde onları kullanabilirsiniz. Porsche GT2 de yüksek hızlarda güzel kontrol ediliyor. Hız tuzakları ve atlamalı zıplamalı yol görevlerini bunlarla rahat yapabilirsiniz. Yarışlar konusunda da son etkinliklere bakmadığım için bilemiyorum ne istiyor.
Modlarken yüksek hızlı araçlarda (S2 veya X gibi) AWD ve RWD tercihi önemli oluyor. AWD çok güzel kalkış avantajı sağlıyor ama virajlı yollarda arkadan itiş daha avantajlı. Daha az hız kaybı ile virajlara girip çıkmanız mümkün. Artı çekiş kontrolü kapalı oynuyorsanız 4 çeker yaptığınızda zapt etmek daha zor olabiliyor. Açık olunca da sistem aracı yolda tutmaya çalıştığı için kalkış hızınızı baltalayabiliyor.

Şimdi ben o günden sonra baya bir araba aldım ama bana en iyisi lazım şimdi arabalarım şunlar ;
Ferrari 599xx Evo
Pagani Zonda R
Shelby Monaco King Cobra
Lotus Elise GT1
Hoonigan arabaları da var
Zenvo TSR S

İstediğim yol ve yarış için iyi viraj dönen arabalar , dediğiniz herhangi bir arabayı alabilirim . Mümkünse tek bir araba önerin Mesela sprint için şu , circuit için şu . Yağmurlu hava için şu , kış için şu gibi gibi . @MarcusKane

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı