Forza Horizon 4

• Konuyu başlatan Akif
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 62
  • Görüntüleme 4B

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Her araba ve yarış severin oynaması gereken bir oyun. Ne NFS gibi yapay, ne de GTS gibi aşırı simultane. Her şey kararında. Oyunun ilk saatlerindeyim ancak gerek sürüş dinamikleri gerek özelleştirmeler beni benden aldı. Lastik basıncı düşük olduğu için kaybettiğim yarışı lastiklere hava bastıktan sonra kazanmak sadece sürüşün değil arabayı sevmenin, bilmenin de önemli olduğunu hissettirdi. Çok beğendim.

b0c27a7e-bcb2-476e-812e-9950b64c5214.jpg
b49b2db7-bb4d-42f4-a805-df8e357f38cb.jpg

Araba çeşitliliğini çok merak ediyorum videolar var ama tam istediğime erişemiyorum. Mesela günlük her yerde görebileceğimiz arabalar var mı? Varsa neler?

Bu arada oyun gerçekten başarılı gördüğüm kadarı ile. Videoları sarıyor gerçekten. Araba çeşitliliği konusunda rakibi yok zaten.

Oynamayı çok isterdim ama benim oynayabildiğim en yeni oyun bile Watch Dogs 2 o da 2016 çıkışlı. Ubisoft bedava verdi diye alabildim zaten.

FH4'de araba modifikasyonu detaylı mı acaba? NFS serisinde bu detaya çok girilmiş ama NFS Payback'i 100 saat kadar oynamıştım artık bir yerden sonra sarmıyordu cidden, Heat'a geçtim onda da online desen vasat, hikaye desen tekrarlıyor kendini. Sadece şehir içi sürüş bayıyor.

FH4'de araba modifikasyonu detaylı mı acaba? NFS serisinde bu detaya çok girilmiş ama NFS Payback'i 100 saat kadar oynamıştım artık bir yerden sonra sarmıyordu cidden, Heat'a geçtim onda da online desen vasat, hikaye desen tekrarlıyor kendini. Sadece şehir içi sürüş bayıyor.
Ben oyunda Ford Transit'e bile harika modifiyeler yapıldığını görünce internette modifiye konusunda zenginliğini anladım.

Araba çeşitliliğini çok merak ediyorum videolar var ama tam istediğime erişemiyorum. Mesela günlük her yerde görebileceğimiz arabalar var mı? Varsa neler?

Bu arada oyun gerçekten başarılı gördüğüm kadarı ile. Videoları sarıyor gerçekten. Araba çeşitliliği konusunda rakibi yok zaten.

Oynamayı çok isterdim ama benim oynayabildiğim en yeni oyun bile Watch Dogs 2 o da 2016 çıkışlı. Ubisoft bedava verdi diye alabildim zaten.

Sizin için araba mağazasındakilerin videousunu çekebilirim.

Burada bütün arabaların olduğu bir liste mevcut.

Geri
Yukarı