Çözüldü Forza Horizon 4'e: 47-0 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Metin Taskin

Hectopat
Geçenlerde turnuva alıştırması amacıyla spin-drift yeteneğimi geliştirmek için Forza Horizon'a girdim. Drift için düzgün bir araba buldum modifiyesini yaptım. Modifiye bitince garajdan çıktım aniden oyun dondu oyunun renkleri soldu. Oyunu kapadım ve geri açmayı denedim ancak artık bu profil kullanılamıyor destek için ... Adresine gidin e: 47-0 hatası diye bir uyarı gördüm. İnternetten ve uyarıda verilen linkten sorunu çözmeyi denedim. Herkes Save dosyalarını silmiş ve hatayı düzeltmişti. Ben de aynısını yaptım data Sync yaptıktan sonra düzelen hata yine de bende düzelmedi. Oyunu kaldırıp tekrar indirdim gene düzelmedi. Xbox hesabından çıkıp Windows'tan oyunu sıfırladım gene düzelmedi. Tecrübesi veya bu hata hakkında bilgisi olan varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim. Bu hatayı ne olursa olsun düzeltmem gerek 380'lik hesap giderse kariyerimin sonu gelmiş demektir.

Forza Horizon 4 Screenshot 2020.09.05 - 13.37.15.73.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu indirdiğim diskteki dosyaları silemediğim için, SSD yerine harddiske yükleyerek çözdüm. Tabii birçok farklı çözüm yöntemi var ancak bende yarayan bu oldu Save dosyalarını silip oyunu indirdiğiniz depolama biriminin dışında başka bir depolama birimine yükleyin.
Sorunu indirdiğim diskteki dosyaları silemediğim için, SSD yerine harddiske yükleyerek çözdüm. Tabii birçok farklı çözüm yöntemi var ancak bende yarayan bu oldu Save dosyalarını silip oyunu indirdiğiniz depolama biriminin dışında başka bir depolama birimine yükleyin.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı