Forza Horizon 4'te araba tavsiyesi

WertKai

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben oyunu 40 saattir oynuyorum. 40 saatimin 35'i M4 GTS ile geçti ve çok güzel bir araba ne arkayı atıyor ne de virajlarda kötü çok iyi bir araba ama bir miktar sıkıldım. Ben süper spor arabaları hiç sevmiyorum görüntülerinden ötürü böyle daha spor araba değil de daha çok BMW araçlar gibi klasik gibi ama klasik olmadıklarını biliyorum. O tarz araç tiplerine ne denir bilmiyorum. 599X kullanıyorum bu aralar tipi de çok güzel tam süper spor araç tipi yok bana göre. 599X EVO almayı planlıyorum fakat önerilerinizi de merak ediyorum. Kullandığım 2 araç ve istediğim tarzda hızlı ve viraja oturabilen arkayı atmayan araç önerilerinizi beklerim.

Oyunda favori aracım Audi RS7 kessinlikle bir dene arabaya 1-2 parça ufak motor modifiyesi yap çok tatlı bir araba oluyor.

Valla hangi tür arabayı seviyorsun anlayamadım süper spor sevmiyorum diyorsun ama M4 GTS ve 599X seviyorsun.

Lexus LFA bir dene derim zevkine uyarsa. S1 sınıfı için güzel araç. S2 denemedim.

Valla hangi tür arabayı seviyorsun anlayamadım süper spor sevmiyorum diyorsun ama M4 GTS ve 599X seviyorsun.

Lexus LFA bir dene derim zevkine uyarsa. S1 sınıfı için güzel araç. S2 denemedim.
Ya diyorum ya görünüş olarak nasıl araçlar beğendiğimi tam açıklayamıyorum. M4 GTS ve 599X benim için başkalar. Demeye çalıştığım zannediyorum ki 4 kapılı gibi büyük araçlar. Böyle süper sporlar gibi ince uzun kısa araçlar sevmiyorum görünüş olarak.

Audi R8 coupe çok güzel bir araç.
Deneyeceğim.

Oyunda favori aracım Audi RS7 kessinlikle bir dene arabaya 1-2 parça ufak motor modifiyesi yap çok tatlı bir araba oluyor.
Deneyeceğim.

Lamborghini Aventador Forza Edition, Porsche GT3 RS, Porsche cayman GT4, Nissan GT-R PO, Ford GT, Ford shelby GT 350r gibi araçlara bakabilirsin.
Şahsi tercihim 2005 Audi RS6 ya da BMW E34 M5 (4 çeker yapmak kaydı ile) alıp 5.2 V10 swap yapardım ya da Mercedes-Benz Hammer Coupe - E63S alıp CLK GTR V12 takardım (yani aslında zaten varda). Güzel bir Tune yaptığın zaman ciddi anlamda birçok standart spor aracı zorluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı