Forza Horizon 4'te arabanın yol tutuşu berbat

Zeuszeus2023

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Belki Yazılımcı
Yeni bir araca geçtim. Önceki araç çim ağaç gibi arazide güzelce giderkene yeni aldığım araç kayıp duruyor.
Yeni aldığım araç McLaren Senna. Ara sıra bunu yapıyor. Bazen yapmıyor.
Şu an çimli arazide düzgün gitmiyor.

Yeni bir araca geçtim. Önceki araç çim ağaç gibi arazide güzelce giderkene yeni aldığım araç kayıp duruyor.
Yeni aldığım araç McLaren Senna. Ara sıra bunu yapıyor. Bazen yapmıyor.
Şu an çimli arazide düzgün gitmiyor.
Mclaren senna oyundaki en iyi yol tutuşuna sahip araç. Yolda sürmeniz gerekiyor. "Dağ bayırda gezmek istiyorum" derseniz Toyota H100(ismini tam hatırlamıyorum) alabilirsiniz.

Arazi aracı tercih ederseniz istediğiniz sonuca ulaşırsınız diye düşünüyorum.

@Ciri Riannon İnternete gerçek adımı vermem ben. Baksanıza iki lahmacuna ev adresimizi verdik. Bir daha aynı şeyi yaşamak istemiyorum. Buradan adresimi öğrenip peşime düşenlere sesleniyorum 2 kılıcım var. Biri canavarlar için biri sizin için. Geralt ve Yennefer ile de aynı evde yaşıyoruz. Ayık olun.

McLaren Senna oyunun en iyi asfalt yol tutuşuna sahip. Başka arazide iyi performans göstermez.
Arazi aracı tercih ederseniz istediğiniz sonuca ulaşırsınız diye düşünüyorum.

@Ciri Riannon İnternete gerçek adımı vermem ben. Baksanıza iki lahmacuna ev adresimizi verdik. Bir daha aynı şeyi yaşamak istemiyorum. Buradan adresimi öğrenip peşime düşenlere sesleniyorum 2 kılıcım var. Biri canavarlar için biri sizin için. Geralt ve Yennefer ile de aynı evde yaşıyoruz. Ayık olun.
Sport türünde aracı, dağda sürmeyi nasıl bekliyorsunuz? Senna en sağlam yol tutuşuna sahip araçlardan biri; asfalttada kolay kolay kaymaz zaten.
Hocam asfalt arabasını çimlerde nasıl sürmeyi bekliyordunuz ?
Arazide sürebileceğim en hızlılardan bir araç tavsiye edebilir misiniz? Güzel görünümlü,tasarımlı olması iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı