Forza Horizon 4'te ismin yanındaki etiket nasıl kaldırılır?

myk2139123

Hectopat
Daha fazla  
Ben yeni bir Xbox hesabı açtım ve ismimi MYK koydum. Oyuna girince ismim MYK oldu ama yanında da bir sayılar yazıyor. Nasıl düzeltilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
myk adı mevcutta var diye sayıları kendi eklemiş olmasın? Games for Windows zamanından biliyorum o tip şeyler başımıza geliyordu. Ayrıca MS hesaplarında sonda tag olmuyor diye biliyorum.

Xbox uygulaması profil ayarlarından oyuncu etiketini değiştir. 1 değişim hakkı var sonra para istiyor galiba. Mevcut bir nick alırsan sayı ekliyor önizlemesine bak onaylarken. nickiniz böyle görünecek diye soruyor son onayda.

Xbox uygulaması profil ayarlarından oyuncu etiketini değiştir. 1 değişim hakkı var sonra para istiyor galiba. Mevcut bir nick alırsan sayı ekliyor önizlemesine bak onaylarken. nickiniz böyle görünecek diye soruyor son onayda.
Sistem çok saçma. Eğer Xbox hesabı oluşturduğumda bana seçme hakkı verse sıkıntı olmayacak. Xbox'ın otomatik atadığı nickname'i değiştirince zaten bu hakkı kullanmış oluyorsun. Üstüne şöyle bir şey var. Eğer seçtiğin kullanıcı adı önceden alınmışsa senin nickname'inin yanına otomatik sayılar geliyor. Yani o sayıların gözükmesini istemiyorsanız kimsenin almadığı bir nickname seçmeniz gerekiyor.

Geri
Yukarı