Forza Horizon 4'te Unutulmuş Araç Sorunu

imnotagamer

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisi
Oyunu yaklaşık 1 aydır oynuyorum. Ancak internetten baktığım kadarıyla çıkan mor alan veya gri simge bende hiç çıkmadı. Bunun açılması için bir şey yapmamız mı gerekiyor?

1-2 mevsim ilerlediğinde açılması gerek diye biliyorum aslında. Belki yapmadığınız gösteri yarışı vardır diyeceğim ama 1 aydır oynuyormuşsunuz, sanmıyorum.

@Jayce Haritada yapmadığım 3-5 sokak yarışı, drift bölgeleri ve hız bölgeleri kaldı. Fortune Island ve Lego'ya geçmedim hiç. Onlara geçmeden önce tamamlayayım istiyorum ama çıkmadı bir türlü.

@Jayce Haritada yapmadığım 3-5 sokak yarışı, drift bölgeleri ve hız bölgeleri kaldı. Fortune Island ve Lego'ya geçmedim hiç. Onlara geçmeden önce tamamlayayım istiyorum ama çıkmadı bir türlü.
Sokak yarışlarındaki arkadaşla buluyorduk galiba araçları, sokak yarışlarından hiç yoktan bir tanesini yapmayı deneyebilirsin.

Aklıma başka bir şey gelmedi, internette belirtilen konumlara gittiğinizde sinematikle karşılaşmadınız mı hiç?
Maalesef, hiçbir gelişme olmuyor. Ben en iyisi haritayı komple bitireyim. Teşekkür ederim yardımınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı