Forza Horizon 4'teki şehir nedir?

Vavien.

Terapat
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Hangi arabayı almamı önerirsiniz? Duydum ki, Festival oynatma listesi varmış. Onu %50 yapınca oyunun en hızlı arabasını veriyormuş oyun sana. Ferrari 599X Evo.
En hızlı diye ben de onu aldım. Onunla takılana kadar Evosuz hali de vardı elimde. Benim kullandıklarımda sürüşü en rahat ve en hızlı olan oydu. Müzayedede kolayca bulunabiliyor Evo olmayanı. Evo olana paranız yetse bile alamıyorsunuz, direkt satılıyor.

Oynatma listesinden bilmem ne kartı kazanıyorsunuz o işi yaparak. O kart ile belirli arabaları alabiliyorsunuz. Evo olan da o arabalar arasında.

Ben kendim normalde de sevdiğim için 911 GT3 RS aldım. Oyunun çoğunu onunla oynadım. Başlangıç için hızı fena değil.

KS
KS
heySiri

heySiri

Hectopat
Makaleler
10
Yer
/Users/heySiri
En hızlı diye ben de onu aldım. Onunla takılana kadar Evosuz hali de vardı elimde. Benim kullandıklarımda sürüşü en rahat ve en hızlı olan oydu. Müzayedede kolayca bulunabiliyor Evo olmayanı. Evo olana paranız yetse bile alamıyorsunuz, direkt satılıyor.

Oynatma listesinden bilmem ne kartı kazanıyorsunuz o işi yaparak. O kart ile belirli arabaları alabiliyorsunuz. Evo olan da o arabalar arasında.

Ben kendim normalde de sevdiğim için 911 GT3 RS aldım. Oyunun çoğunu onunla oynadım. Başlangıç için hızı fena değil.
Oynatma listesini %50 yapmak ne kadar sürer hocam?
@Vavien., @Rakn.

Vavien.

Terapat
Makaleler
6
Yer
İstanbul
@Vavien., @Rakn.
Mevsimlik olan ise çok değil. Birkaç yarış, birkaç etkinlik, birkaç atlama.
Mevsimlik olmayansa bir mevsimi %100 yapsan bile tamamlanmıyor. Diğer mevsimi beklemen gerekiyor.

Dediğim gibi araba o kadar da olay değil. Hız videolarına bakarsan bazısı duvara vurup oradan hız kaybediyor ama düzlük kısmı en iyi öyle yakalayabildiği için öyle yapıyor. En sonda ise zaten virajda hız kaybetmek yerine otobandan atlıyorlar.

Rakn

Centipat
Makaleler
4
Yer
C:/Kullanıcılar/Rakn
Hiç bakmadım ama uzun sürüyor galiba. Hiç yapmaya uğraşmadım yani. Ne kadar sürede resetleniyor onu bile bilmiyorum :D.
Mevsimlik olan daha basit ve kolay, onu yapabilirsiniz. 3'lü yarış grupları, hız kapanları, hız bölgeleri ve tehlike işaretlerinde skor yapmaya çalışıyorsunuz.
Oyunda far açıp kapatma yok be. Milyonlarım varken Miata sürüyorsam bir nedeni vardır, değil mi?

Son düzenleme:
KS
KS
heySiri

heySiri

Hectopat
Makaleler
10
Yer
/Users/heySiri
Hiç bakmadım ama uzun sürüyor galiba. Hiç yapmaya uğraşmadım yani. Ne kadar sürede resetleniyor onu bile bilmiyorum :D.
Mevsimlik olan daha basit ve kolay, onu yapabilirsiniz. 3'lü yarış grupları, hız kapanları, hız bölgeleri ve tehlike işaretlerinde skor yapmaya çalışıyorsunuz.
Oyunda far açıp kapatma yok be. Milyonlarım varken Miata sürüyorsam bir nedeni vardır, değil mi?
1632824684109.png

Festival oynatma listesine giremiyorum?

Vavien.

Terapat
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Belirli bir seviye açman gerekiyordur. Hikayeyi takip et.
Oyunun güncel olduğundan emin ol.

Oyun başında mevsimlerle kendisi oynuyor. Onunla alakalı olabilir. O aralıktaysan asıl mevsime geçemiyordur.

Yukarı