Forza Horizon 5 0x8007042b hatası

fatih6060

Hectopat
Forza Horizon 5 0x8007042b hatası alıyorum. YouTube'daki videolarda yapılanları uyguladım, son adım bilgisayarımı sıfırlamam gerektiğiydi. Onu da şu an yapamam o yüzden buradan yardım istiyorum. Process Monitor kayıtlarını atıyorum. Technopat'ın YouTube kanalındaki gibi yapıp atıyorum kayıtları: Bu arada oyunu Game Pass'ten aldım. Log dosyası Logfile.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor GameLaunchHelper.exe'ye ait. Hatayı verenin bu olduğunu sanmıyorum. Forza'nın Exe dosyasına ait rapor alır mısınız? Bu raporda çok bilgi yok.

TeamViewer varsa bağlanıp da bakabilirim belki.
TeamViewer bağlanıp yaparmısınız ?

Forza için raporu şimdi oluşturuyorum.
@Recep Baltaş dosyayı inceler misiniz? Yeniden gönderdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu oyunun Steam sürümü mü? Steam ise dosya doğrulaması yap. Mağaza sürümü ise uygulamalar > gelişmiş seçeneler > onarım yap.

Sonra da yönetici olarak çalıştırmayı dene.

Rapora göre sorun PartyXboxLive.dll kaynaklı ama dosyaya ait hiçbir sürüm bilgisi yok nedense.

@Recep Baltaş Belirtiklerinizi yaptım fakat olmadı yarın müsaitseniz 17.00'den sonra Team Viewer'den yapabilir misiniz?
@Recep Baltaş yarın 17: Gibi Team Viewer gelebilir misiniz?
İletişim adresi
Discord.
Lukyqz#4165

Son düzenleme:
Bu oyunun Steam sürümü mü? Steam ise dosya doğrulaması yap. Mağaza sürümü ise Uygulamalar > Gelişmiş Seçeneler > Onarım yap.

Sonra da yönetici olarak çalıştırmayı dene.

Rapora göre sorun PartyXboxLive.dll kaynaklı ama dosyaya ait hiçbir sürüm bilgisi yok nedense.

Geri
Yukarı