Forza Horizon 5 alınır mı?

Xbox Game Pass varken gerek yok. Abonelik sistemine bağlı kalmak istemiyorum derseniz geldiğinde 1 aylık Game Pass ile deneyip karar verin bence.

Yüksek grafiklerde oynatacak sistemin varsa manzaralar için bile alınır diye düşünüyorum.

Hocam aldınız mı FH5'i ?
Daha çıkmadığı için henüz almadım ama almayı düşünüyorum kesinlikle.
Xbox Game Pass varken gerek yok. Abonelik sistemine bağlı kalmak istemiyorum derseniz geldiğinde 1 aylık Game Pass ile deneyip karar verin bence.
Hocam gamepass ile alıp oyunu indirdim ve çok beğendim diyelim. Oyunu steamden satın aldığımda tekrar mı indirmek zorunda kalıcam peki? Boyut 100Gb olduğu söyleniyor.

Daha çıkmadığı için henüz almadım ama almayı düşünüyorum kesinlikle.

Hocam gamepass ile alıp oyunu indirdim ve çok beğendim diyelim. Oyunu steamden satın aldığımda tekrar mı indirmek zorunda kalıcam peki? Boyut 100Gb olduğu söyleniyor.
Evet tekrar indirmen gerekiyor. Ek olarak Microsoft Store ile Steam arasında save dosyaları eşitlenmediği için oyunda ki ilerlemende silinecek ve sıfırdan başlamış olacaksın.

Oyunu oynayabilecek bir sistem'e sahip olunca ve Temmuz ayında Forza Horizon 4 indirime girince 46 liraya düşmüştü fiyatı ve hemen aldım. 8 Temmuz'dan bu yana 310 saat oynamışım. Genelde haftalık görevleri yapıyorum ve online ranked (Sıralamalı macera yarışı) oynuyorum. Oyunda 310 saat geçirmiş biri olarak fikrimi belirtmem gerekirse Forza Horizon 5 alınır. Şuan oyun yeni çıkış yapacağı için fiyatlar yüksek bence. İndirime girmesi halinde alınabilir. Yarış tutkunuysan arabalara ilgi duyuyorsan bence alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı