Forza Horizon 5 alınır mı?

Ben almayı düşünüyorum, 4'ü uzun saatler oynamış birisi olarak 5'in de fiyatını hak edeceğini düşünüyorum. Seriyi yakından takip etmeyen birisi aradaki farkları görmeyebilir, ama yakından takip eden birisi aslında bayağı ciddi farklar olduğunu anlar. Zaten sürüş dinamiği, fizikler falan benzer olacak ki seri bozulmasın. Horizon, ilk oyunundan beri önceki oyunun üstüne harita, grafik, yeni araç sesleri, yeni model araçlar, yeni modifiye seçenekleri vb.. koyarak çıkıyor. Çıkıp 4 ile 5 aynı demek saçma olur. Duruma öyle uzaktan bakarsak 2 ile 3 de aynı. Paran varsa al, istersen indirimi bekle veya GamePass ile oyna, durumun yoksa da korsan oyna.

30 TL'ye 1 ay kullanılabildiğini bilmiyormuş gibi davranmayın lütfen arkadaş 3 yıl boyunca oynamak isterse ne olacak 1080 TL mi vermek mantıklı yoksa 300 TL'ye kalıcı olarak almak mı?

Bana göre 300 TL'ye kalıcı olarak almak Game Pass alacaktım şimdi Game Pass alırsam çok kararsız kalırım ne oynasam ne yüklesem falan diye Steam'de da öyleyim 52 oyun var ne oynayacagıma karar veremiyorum :D
Ben almayı düşünüyorum, 4'ü uzun saatler oynamış birisi olarak 5'in de fiyatını hak edeceğini düşünüyorum. Seriyi yakından takip etmeyen birisi aradaki farkları görmeyebilir, ama yakından takip eden birisi aslında bayağı ciddi farklar olduğunu anlar. Zaten sürüş dinamiği, fizikler falan benzer olacak ki seri bozulmasın. Horizon, ilk oyunundan beri önceki oyunun üstüne harita, grafik, yeni araç sesleri, yeni model araçlar, yeni modifiye seçenekleri vb. Koyarak çıkıyor. Çıkıp 4 ile 5 aynı demek saçma olur. Duruma öyle uzaktan bakarsak 2 ile 3 de aynı. Paran varsa al, istersen indirimi bekle veya Game Pass ile oyna, durumun yoksa da korsan oyna.

Korsana karşıyım Steamdan alacağım yakında Dying Light 2 ile beraber.

Selam arkadaşlar Forza Horizon 5 Premium eklenti yığını aldığım zaman oyuna sahip oluyor muyum yoksa ekstra oyunu mu almam gerekiyor?

Selam arkadaşlar Forza Horizon 5 Premium eklenti yığını aldığım zaman oyuna sahip oluyor muyum yoksa ekstra oyunu mu almam gerekiyor?
Eklenti yığını sadece DLC'leri içerir. Oyun ayrı satılıyor. FH5 Premium alırsanız tüm eklentilerle birlikte oyuna da sahip olursunuz. Ayrıca yeni konu açıp sormanız daha iyi olur.

Bana göre 300 TL'ye kalıcı olarak almak Game Pass alacaktım şimdi Game Pass alırsam çok kararsız kalırım ne oynasam ne yüklesem falan diye Steam'de da öyleyim 52 oyun var ne oynayacagıma karar veremiyorum :D

Korsana karşıyım Steamdan alacağım yakında Dying Light 2 ile beraber.
Bence gamepass daha mantıklı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı