Forza Horizon 5 alınır mı?

• Konuyu başlatan zw1n
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 2B

zw1n

Hectopat
Yer
Gaziantep
Halihazırda Forza Horizon 4'e sahibim. Forza Horizon 5 alınır mı? Oynayanlar var mı daha önce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Halihazırda Forza Horizon 4'e sahibim. Forza Horizon 5 alınır mı? Oynayanlar var mı daha önce?
Bence alınınır.Ancak zaten fh4 varsa xbox game pass almanız daha mantıklı olacaktır.

Ben oyundan hiç sıkılmam, 500 saat te oynarım 1000 saat te oynarım diyorsanız oyunun kendisini satın almak daha mantıklı olacaktır. Ben şu anda GamePass üzerinden oynuyorum ancak parayı denkleştirdiğimde Premium sürümü satın alacağım. Serinin hayranıysanız her türlü parasına değer. Yalnızca oyunda şu anda buglar biraz fazla. Çoğu küçük buglar ancak bazen can sıkabiliyorlar. En sinir bozucularına örnek vermek gerekirse eleyici modunda rakip ile kornalaştığınızda yarışacağınız lokasyon belli olduğu anda sisteminiz ne olursa olsun anlık 2-3 saniyelik drop yemeniz. (Sadece PC sürümünde), oyundaki bazı mükâfatların buglu olması, elde edilememesi gibi gibi. Dilerseniz internette 5₺'ye satılan GamePass kodlarından satın alıp oyunu biraz deneyimleyebilirsiniz. Hoşunuza giderse oyunu satın alırsınız.

Forza Horizon 4’teki zenginliğimden sonra alışmak zaman aldı ama şimdi tekrar sezonluk görevleri yapıp arada bir de eleyici atıyorum, gayet keyifli. Zaten grafiklere diyecek söz yok, enfes görünüyor. Satın almaya değmez ama Game Pass ile oynamaya değer. İleride indirim olursa satın alırsın.

Ben oyunu çıktığı günden beri oynuyorum. Game Pass ile oynuyorum fakat ona da para vermedim. SteelSeries GG ile birkaç farklı hesaptan Game Pass kodu alıp duruyordum. Bir arkadaşınızla da isterseniz ortak bir Game Pass hesabı açıp ucuza oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı