Forza Horizon 5 alınır mı?

Hocam 7/24 hardcore şekilde araba yarışı oynayan biri değilseniz bence gerek yok. Tabi ki çok güzel oyun hiçbir lafım yok ama 240 lira günümüzde komik bir para olmakla beraber hala ülkemiz insanı için maalesef ama maalesef azımsanacak para değil. Eğer arada bir girerim araba sürerim diyorsanız 4'te sizi tatmin edebilir. Ben her an araba yarışı oynayan biri değilim o yüzden gittim 4 aldım gayet memnunum. 5'i de Game Pass varken denemiştim. Sizin yerinizde olsam eğer kütüphanemde yoksa Red Dead Redemption 2, varsa da God of War alırım.

Hocam 7/24 hardcore şekilde araba yarışı oynayan biri değilseniz bence gerek yok. Tabii ki çok güzel oyun hiçbir lafım yok ama 240 lira günümüzde komik bir para olmakla beraber hala ülkemiz insanı için maalesef ama maalesef azımsanacak para değil. Eğer arada bir girerim araba sürerim diyorsanız 4'te sizi tatmin edebilir. Ben her an araba yarışı oynayan biri değilim o yüzden gittim 4 aldım gayet memnunum. 5'i de Game Pass varken denemiştim. Sizin yerinizde olsam eğer kütüphanemde yoksa Red Dead Redemption 2, varsa da God of War alırım.

Red Dead Redemption 2 kafamda vardı fakat kovboy çok seven bir insan değilim oyun yine beni tatmin edir mi bilmiyorum.

Red Dead Redemption 2 kafamda vardı fakat kovboy çok seven bir insan değilim oyun yine beni tatmin edir mi bilmiyorum.
Yıllardır oyun oynuyorum ve ben gerçekten böyle oyun görmedim. Bakın abartmıyorum hikaye kısmını ve mekanik kısmını geçiyorum onlarda zaten harikülade. Böyle grafik yapmak ve bu kadar detay vermek o kadar saçmalık ki. Oynayınca anlarsınız. İlk bir-iki chapter sıkıcı geçebilir ama sonrasında oyunu oynarken gerçekten içiniz açılıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Son düzenleme:
Yıllardır oyun oynuyorum ve ben gerçekten böyle oyun görmedim. Bakın abartmıyorum hikaye kısmını ve mekanik kısmını geçiyorum onlarda zaten harikülade. Böyle grafik yapmak ve bu kadar detay vermek o kadar saçmalık ki. Oynayınca anlarsınız. İlk bir-iki chapter sıkıcı geçebilir ama sonrasında oyunu oynarken gerçekten içiniz açılıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bir iki chapter ne kadar sürüyor?

Hocam yan görevleri saymazsanız sanırım 2-3 saat içerisinde birinci chapter biter. Ama ikinci chapter biraz uzundu gibi hatırlıyorum.

Ayrıca 1-2 chapter sonrası güzel derken şunu demek istiyorum. Oyuna yeni alışıyorsunuz sizi oynanışa ve hikayeye odaklamaya çalışıyor. Ayrıca karlı bir kısımda başlıyordu bazı oyuncular o atmosferi sevmemiş. Bu demek olmuyor ki ilk chapterları kötü. Aksine güzel. Sadece oyuna odaklamaya yönelik olduğu için belki biraz orda bunaltır sizi bunaltırsa. Steam'in iade için oynanış saat sınırını hatırlamıyorum. Eğer 2-3 saat gibi bir şey ise alın, indirin oynayın ve beğenmezseniz iade edin. Ha orda da şöyle bir kumar var; Aldınız indirdiniz oynadınız ve beğenmediniz. İade ettiğiniz zaman para geri ödendiğinde indirimler bitmiş olacağı için almak istediğiniz veya alabileceğiniz oyunların fiyatı artmış olacak. Ama ben pişman olacağınızı sanmıyorum. Hiç oyunla alakası olmayan kişiler bile oyunu gerçekten çok seviyor. Sizin de seveceğinize inanıyorum.

Hocam yan görevleri saymazsanız sanırım 2-3 saat içerisinde birinci chapter biter. Ama ikinci chapter biraz uzundu gibi hatırlıyorum.

Ayrıca 1-2 chapter sonrası güzel derken şunu demek istiyorum. Oyuna yeni alışıyorsunuz sizi oynanışa ve hikayeye odaklamaya çalışıyor. Ayrıca karlı bir kısımda başlıyordu bazı oyuncular o atmosferi sevmemiş. Bu demek olmuyor ki ilk chapterları kötü. Aksine güzel. Sadece oyuna odaklamaya yönelik olduğu için belki biraz orada bunaltır sizi bunaltırsa. Steam'in iade için oynanış saat sınırını hatırlamıyorum. Eğer 2-3 saat gibi bir şey ise alın, indirin oynayın ve beğenmezseniz iade edin. Ha orada da şöyle bir kumar var; aldınız indirdiniz oynadınız ve beğenmediniz. İade ettiğiniz zaman para geri ödendiğinde indirimler bitmiş olacağı için almak istediğiniz veya alabileceğiniz oyunların fiyatı artmış olacak. Ama ben pişman olacağınızı sanmıyorum. Hiç oyunla alakası olmayan kişiler bile oyunu gerçekten çok seviyor. Sizin de seveceğinize inanıyorum.

Çok sağ olun hocam değerlendirecegim az dakikalar kaldı Forza 4 + RDR 2 almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı