Forza Horizon 5 alınır mı?

Hocam yan görevleri saymazsanız sanırım 2-3 saat içerisinde birinci chapter biter. Ama ikinci chapter biraz uzundu gibi hatırlıyorum.

Ayrıca 1-2 chapter sonrası güzel derken şunu demek istiyorum. Oyuna yeni alışıyorsunuz sizi oynanışa ve hikayeye odaklamaya çalışıyor. Ayrıca karlı bir kısımda başlıyordu bazı oyuncular o atmosferi sevmemiş. Bu demek olmuyor ki ilk chapterları kötü. Aksine güzel. Sadece oyuna odaklamaya yönelik olduğu için belki biraz orada bunaltır sizi bunaltırsa. Steam'in iade için oynanış saat sınırını hatırlamıyorum. Eğer 2-3 saat gibi bir şey ise alın, indirin oynayın ve beğenmezseniz iade edin. Ha orada da şöyle bir kumar var; Aldınız indirdiniz oynadınız ve beğenmediniz. İade ettiğiniz zaman para geri ödendiğinde indirimler bitmiş olacağı için almak istediğiniz veya alabileceğiniz oyunların fiyatı artmış olacak. Ama ben pişman olacağınızı sanmıyorum. Hiç oyunla alakası olmayan kişiler bile oyunu gerçekten çok seviyor. Sizin de seveceğinize inanıyorum.

Hocam çok iyi anlatmışsınız bende kovboy oyunlarını sevmezdim RDR 2'yi 10 saate yakın süre oynadım hala da oynuyorum gerçekten bayağı iyi oyun.

Hocam çok iyi anlatmışsınız bende kovboy oyunlarını sevmezdim RDR 2'yi 10 saate yakın süre oynadım hala da oynuyorum gerçekten bayağı iyi oyun.
Çok ama çok özel bir işçilik. Youtube'da RDR 2 details diye bir video vardı linkini bırakırım aşağıya. Korkunç şekilde çalışmışlar. Gece olunca karakterin göz bebeğinin büyüyüp gündüz küçülmesine kadar. Sistemi taşıyan her insan gerçekten tatmalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Bu videonun part 2'side var diye biliyorum.

Forza Horizon 4 Ultimate alacağım o yüzden 200 TL falan oluyor.
Çok güzel günlerde oynamanız dileğiyle... Hayırlı olsun.

Çok ama çok özel bir işçilik. YouTube'da RDR 2 details diye bir video vardı linkini bırakırım aşağıya. Korkunç şekilde çalışmışlar. Gece olunca karakterin göz bebeğinin büyüyüp gündüz küçülmesine kadar. Sistemi taşıyan her insan gerçekten tatmalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Evet hocam birçok özellik var gerçekten tabii daha çoğunu bilmiyorumdur oyun bayağı uzun tadını çıkara çıkara oynamak güzel oluyor.

Çok ama çok özel bir işçilik. YouTube'da RDR 2 details diye bir video vardı linkini bırakırım aşağıya. Korkunç şekilde çalışmışlar. Gece olunca karakterin göz bebeğinin büyüyüp gündüz küçülmesine kadar. Sistemi taşıyan her insan gerçekten tatmalı.

Hocam size şey soracağım bir de RDR 2 oyunu için 1.oyunu oynamama gerek var mı? Bir de Ultimate Edition almak mı daha mantıklı?

Hocam size şey soracağım bir de RDR 2 oyunu için 1.oyunu oynamama gerek var mı? Bir de Ultimate Edition almak mı daha mantıklı?
Hayır hiç gerek yok 1. oyunu oynamanıza. Çünkü 2. oyun 1. oyundan öncesini anlatıyor hikaye olarak. O yüzden hiçbir sorun olmaz merak etmeyin. Ultimate Edition hakkında bir bilgim yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı