Forza Horizon 5 alınır mı?

• Konuyu başlatan reyhh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 650

reyhh

Centipat
Daha fazla  
Öğrenciyim parayı az buluyorum fakat koleksiyon takıntım var Game Pass almak istemiyorum. Sizce tüm DLC'leriyle birlikte 310TL'ye alınır mı? He bu arada araba sevdalısıyım ve Forza 4'de 150 saatim var.

Çok iyi indirim olmadıkça alma. Alırım tüm sene sadece onu oynarım diyorsan belki ama öğrenciyim demişsin. Kalsın başka oyunlar bakarsın. 4 ile aralarında devasa fark yok zaten.

Koleksiyon takıntısını şu devirde çok tavsiye etmiyorum. Öğrencisin, hele kutulu oyun dönemini atlatmışken ve fiyatlar bu haldeyken saçma. Koleksiyonu yapsan ne olacak 5 ay sonra 1 yıl sonra oyuna dönüp bakmayacaksın sadece kütüphane'de ismi olacak 1TL'lik oyunlar gibi.

Zamanın da bende Epic'te ve Steam'de küçük çapta arşiv yaptım. 50 oyun oldu 100 oldu 200 oldu 300 oldu. Ama hiçbirini oynamadığımı görünce saldım artık.

Bu fiyata 1.5 - 2 yıllık Game Pass aboneliği alabilirsin. İyi indirim olsa yine al derim ama 300 TL bence çok fazla.

Bence alma yani pek bir fark yok ve o fiyata değer mi emin değilim biraz daha düşerse 150 civarına alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı