Forza Horizon 5 alınır mı?

Şu anda 200₺ civarına düşmüş durumda. Forza Horizon 4'üm yok. NFS Heat almıştım ama araba sürüş hissiyatı çok kötü geldi. Game Pass sistemide hoşuma gitmiyor kalıcı olarak almak daha mantıklı geliyor sizce ne yapmalıyım?
Kıyaslamamız FH4 ve FH5 arasındaysa bence 4ü al. Fiyat farkı fazla olmasına karşın FH5'in sana sunduğu o fiyat farkına değmez. Mekanikleri vs aynı zaten. Grafik de biraz daha iyi fakat dediğim gibi o fiyata değmez. 4'ü almanı tercih ederim.

Game Pass'den oyna o zaman? Game Pass'den Online oynanmıyor mu?

1 ay oyna bitir şeklinde olmaz Online olduğu için içerik geldikçe oyun süresi uzar anlamında dedim.

Kıyaslamamız FH4 ve FH5 arasındaysa bence 4Ü al. Fiyat farkı fazla olmasına karşın FH5'in sana sunduğu o fiyat farkına değmez. Mekanikleri vs aynı zaten. Grafik de biraz daha iyi fakat dediğim gibi o fiyata değmez. 4'ü almanı tercih ederim.

4'te Online oyuncu sayısı nasıl?

1 ay oyna bitir şeklinde olmaz Online olduğu için içerik geldikçe oyun süresi uzar anlamında dedim.

4'te Online oyuncu sayısı nasıl?
Dostum 1 ay oyna bitir, inan bana sıkılırsın zaten. Bende öyle oldu. 1 ayda bitirdim oyunu sıkıldım. Sonrası hep tekrar zaten. Yarış oyunları öyle, çabuk sıkılıyor insan. O paraya indirimde bi sürü güzel oyun alırsın steamdan. Paranı çöpe atma diye diyoruz. Yoksa karar senin. İnan bana zevk alıcak birşey kalmıyor. Oyun tekrara düşüyor bir süre sonra. İçerik olarak da 1 dlc getirmişler yeni oyun parası istiyorlar. İnan bana değmez.

Dostum 1 ay oyna bitir, inan bana sıkılırsın zaten. Bende öyle oldu. 1 ayda bitirdim oyunu sıkıldım. Sonrası hep tekrar zaten. Yarış oyunları öyle, çabuk sıkılıyor insan. O paraya indirimde bir sürü güzel oyun alırsın Steam'den. Paranı çöpe atma diye diyoruz. Yoksa karar senin. İnan bana zevk alacak bir şey kalmıyor. Oyun tekrara düşüyor bir süre sonra. İçerik olarak da 1 DLC getirmişler yeni oyun parası istiyorlar. İnan bana değmez.

Önereceğin oyun var mı şu an indirimde. Tales alasım var ama nasıl sence?

Şu anda 200₺ civarına düşmüş durumda. Forza Horizon 4'üm yok. NFS Heat almıştım ama araba sürüş hissiyatı çok kötü geldi. Game Pass sistemide hoşuma gitmiyor kalıcı olarak almak daha mantıklı geliyor sizce ne yapmalıyım?

Hocam almanızı pek tavsiye etmem Forza Horizon 4 hala taş gibi zaten çok bir değişiklikte yok bildiğim kadarıyla. Denemek istiyorsanız Game Pass alıp oynayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı