Çözüldü Forza Horizon 5 aniden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

yahya6167

Hectopat
RAM
8 GB 1333 MHZ
Ekran kartı
GTX 1050
İşlemci
X3440
Normal bir şekilde oyunu oynarken donma kasma olmadan bir anda oyun alt+F4 atmış gibi kapanıyor, yönetici olarak çalıştırdım olmadı. Arkada çalışan birkaç tane uygulamayı kapattım sildim tekrar yükledim bir türlü düzelmedi 1 saat boyunca hiç oynayamamışımdır ya ilk açılırken ya da 15 30 dakika sonra kapanıyor.

Çözüm
Orijinal Microsoft Store'den aldım.
Aynı sorunu Fh4de yaşıyordum, Fh5de de yaşıyorum. Bulabilirsem şimdi bir link atıcam. Oyunu açtıktan sonra arkada onu çalıştırıyorsunuz. Cmd dosyası kendisi. Ancak onu açtıktan sonra alta çekemiyorsun oyunu. Tüm odağı oyuna veriyor kapanma kalmıyor. Oyunu kapatmak için tek çare ctrl+alt+delete yapıp oturumu kapata basmak oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Açıklamada verilen linkten indirebilirsiniz.
Orijinal Microsoft Store'den aldım.
Aynı sorunu Fh4de yaşıyordum, Fh5de de yaşıyorum. Bulabilirsem şimdi bir link atıcam. Oyunu açtıktan sonra arkada onu çalıştırıyorsunuz. Cmd dosyası kendisi. Ancak onu açtıktan sonra alta çekemiyorsun oyunu. Tüm odağı oyuna veriyor kapanma kalmıyor. Oyunu kapatmak için tek çare ctrl+alt+delete yapıp oturumu kapata basmak oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Aynı sorunu FH4'de yaşıyordum, FH5'de de yaşıyorum. Bulabilirsem şimdi bir link atacağım. Oyunu açtıktan sonra arkada onu çalıştırıyorsunuz. CMD dosyası kendisi. Ancak onu açtıktan sonra alta çekemiyorsun oyunu. Tüm odağı oyuna veriyor kapanma kalmıyor. Oyunu kapatmak için tek çare CTRL+alt+delete yapıp oturumu kapata basmak oluyor.

Teşekkürler simdilik ise yaradi gibi ama şu CTRL+alt+delete yapıp oturum kapatıp acmayı tam cozemedim o konuda yardım ederseniz sevinirim

Teşekkürler simdilik ise yaradi gibi ama şu CTRL+alt+delete yapıp oturum kapatıp acmayı tam cozemedim o konuda yardım ederseniz sevinirim
Hocam bu cmd dosyasını altta açtıktan sonra oyunu kapatamıyorsunuz veya alt+tab yapıp alta alamıyorsunuz. O yüzden oyunu kapatabilmek için ctrl+alt+del yapıp oturumu kapata tıklıyorsunuz. Yani oyundan anca o şekilde çıkılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı