Forza Horizon 5 aniden kapanma nasıl çözülür?

CryDrivo

Kilopat
Daha fazla  
Sorunum başlıktakinin tamamen aynısı ancak aradığım yöntem Sosyal'de daha önce yazılanlar ya da Microsoft'un sitesindeki saçmalıklar değil.

Gerçekten bu oyunu oynayıpta bu sorunu forzafix, BAT dosyası vb. gibi çözümler kullanmadan, NVIDIA kayıt programını durdurmadan, Afterburner'ı kapatmadan ya da en basiti Allah kahretsin hiçbir ekstra kapatma, silme yapmadan çözmenin bir yolu var mı? Şu oyunu oynarken video kaydetmek, ekran görüntüsü almak istiyorum. Bilgisayardaki bütün yararlı uygulamaları kapattıktan sonra ya da forzafix ile Alt+Tab bile atamadıktan sonra benim için bir anlamı kalmıyor.

Cinnet geçireceğim sonuna geldim, böyle oyunun da, geliştiricisinin de bin bir türlü bela başından ayrılmasın. Yani düşünebiliyor musunuz? Forza Horizon 4'ten beri olan ve hiç de nadir olmayan bir sorun var ve inatla herhangi bir güncellemeyle bu sorun için çalışma yapılmış değil. Oyun değişti, 5. oyun çıktı, düzelir dedik hala aynı.
Ekstradan söyleyeyim ekran kartını güncelle, Windows'u güncelle gibi saçmalıkları da yazmayın, lütfen. Güncellemeyle çözülen bir sorun olsa bu kadar çıldırma noktasına gelmezdim.

Tek istediğim lanet, aptal bir oyunda araba sürmek bu kadar ütopik bir istek olmamalı... Ama ne zaman denesem resmen oyundan s***ir yiyorum.

Not: Biraz fazla sinirlendim ama parasını verdiğimiz bir şeyde doğru dürüst destek bile alamıyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Forza Horizon 4'te de, 5'te de oyundan bir süre sonra atıyor. Windows 11 kurulu ve tüm sürücülerim güncel. Oyunu silip yeniden kurmayı vs internette yazılan çözümlerin hepsini denedim ve işe yaramadı. Sadece bu oyunda sorun yaşıyorum çok sinir bozucu.

Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Forza Horizon 4'te de, 5'te de oyundan bir süre sonra atıyor. Windows 11 kurulu ve tüm sürücülerim güncel. Oyunu silip yeniden kurmayı vs internette yazılan çözümlerin hepsini denedim ve işe yaramadı. Sadece bu oyunda sorun yaşıyorum çok sinir bozucu.
Alt+tab atamamak, ekran görüntüsü/kaydı alamamak çok sıkıntı olmayacaksa forzafix2.0 ile oyna kanka. Şu anda kesin bir çözümü yok. 4. oyundan beridir düzeltilmemekte ısrar eden bir oyun. Normalde böyle sorumsuz olmalarından bile linç yemeleri lazım ama işte...

Yeni konular

Geri
Yukarı