Forza Horizon 5 çıkar ise Forza Horizon 4'ün fiyatı düşer mi?

MR. White

Hectopat
Makaleler
3
Şimdi aslında üç sorum var.

1. Forza Horizon 4'ün fiyatı neden arttı? Eskiden indirimlerde 130 TL olan oyun, 234, 50 TL oldu? Üstelik Forza Horizon 5 gelir iken, oyunun fiyatı arttı. Neden yeni bir seri gelecek ise, fiyat yükselmesine gittiler. Fiyat yükselmesi yeni Xbox'dan sonra oldu.

2. Forza Horizon 5'in geleceği şu an için söylentiden ibaret gibi. Adamlar kaç yıldır Forza motorsport yapmıyor. Bence yeni Xbox ile bir Forza gelir. Ama Horizon olacağını düşünmüyorum.

3. Forza Horizon 4'e 300 küsur lira verilir mi? Üstüne şu an için yeni bir seri gelmeyecek ise, alacağım. Gamepass ile olmuyor bu işler. Düşünmüyorum, Gamepass işini.

Sizin bu konular hakkında ki düşüncelerinizi bekliyorum.

Osprey

Decipat
Klasik bir pazarlama mantığı ile zamanla elbette düşecektir. Ben Ultimate versiyonu 200 lira gibi bir fiyata düştüğünde almıştım. Fakat şu an aşırı pahalı.

MisakiTaro

Gigapat
Makaleler
2
Yer
Yüksek RPM ile Galax'ta çalışıyor.

spaldown

Femtopat
Başlığa cevap vereyim; oyun fiyatlarının, oyun eskidiği için düştüğünü hiç görmedim. İndirime girerse girer; ondada aman aman bir fiyat olacağını düşünmem. Ayrıca oyundan keyif almak görecelidir fakat direksiyon setin vs. varsa 300 lira verilir.

KS
M

MR. White

Hectopat
Makaleler
3

Hocam bu 10 TL'lik hesapların, mülteci gibi olduğunu söylüyorlar. Benim ile 30-40 kişi daha girecek galiba, o Forza'ya?

Taha E.1907

Picopat
Yer
Şükrü Saraçoğlu Stadyumu
Şimdi aslında üç sorum var.

1. Forza Horizon 4'ün fiyatı neden arttı? Eskiden indirimlerde 130 TL olan oyun, 234, 50 TL oldu? Üstelik Forza Horizon 5 gelir iken, oyunun fiyatı arttı. Neden yeni bir seri gelecek ise, fiyat yükselmesine gittiler. Fiyat yükselmesi yeni Xbox'dan sonra oldu.

2. Forza Horizon 5'in geleceği şu an için söylentiden ibaret gibi. Adamlar kaç yıldır Forza motorsport yapmıyor. Bence yeni Xbox ile bir Forza gelir. Ama Horizon olacağını düşünmüyorum.

3. Forza Horizon 4'e 300 küsur lira verilir mi? Üstüne şu an için yeni bir seri gelmeyecek ise, alacağım. Gamepass ile olmuyor bu işler. Düşünmüyorum, Gamepass işini.

Sizin bu konular hakkında ki düşüncelerinizi bekliyorum.
İletişime geçin benimle.

Discord: 'Taha#6654

KS
M

MR. White

Hectopat
Makaleler
3
Girsin ne olacak? Kendi hesabınızı kaydediyorsunuz ilerlemeniz oraya kaydoluyor. Diğer kişilerle bağlantınız olmuyor.

Ben Gamepass ile bir süre oynamıştım. Orada araba falan almıştım. 10 TL'lik hesap alır isem. Yine kendi hesabımı bağlayacağım değil mi? Bu durumda yani o hesap sadece oyunu indirmek için aracı oluyor?

Yukarı