Forza Horizon 5 çıktı mı?

AtakanAram

Centipat
Daha fazla  
YouTube'da bazen karşıma çıkıyor Forza Horizon 5'i bayağı oynuyorlar. Bu nasıl oluyor? Oyun daha çıkmadı ki veya çıktı mı?
Örnek:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YouTube'da bazen karşıma çıkıyor Forza Horizon 5'i bayağı oynuyorlar. Bu nasıl oluyor? Oyun daha çıkmadı ki veya çıktı mı?
Örnek:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FH5 yapımcıları youtuberlerlere önden girmesi için kod verdi ve oyuna girebildiler bize göstersinler diye verdiler tabii ki daha çıkmadı 8 Kasım'da çıkıyordu benim bildiğim.

qq.PNG

Bazı kişilere önceden oyunu göndermiş olabilirler yapımcılar.

Bazı ünlülere oyunu bedavaya tanıtmaları amacıyla demo sürümünü gönderdiler.

Ben konsoldan şu anda yüklüyorum. Kod falan da gelmedi. Önceden kütüphaneme eklemiştim game pass den. Dün yüklemeye başladı. Toplam 103 GB ve orijinal. Bu nasıl oluyor
Ben konsoldan şu anda yüklüyorum. Kod falan da gelmedi. Önceden kütüphaneme eklemiştim game pass den. Dün yüklemeye başladı. Toplam 103 GB ve orijinal. Bu nasıl oluyor
VIP falan mıyım?

Son düzenleme:

VIP falan mıyım?
İmkansiz öyle birşey olmasi bildiğim erişime açılmadı size birşeyde verilmemiş fh4 indiriyor olmayasınız?

Geri
Yukarı