Forza Horizon 5 direksiyon seti olmadan oynanır mı?

Oynanır. Ancak mekanik hissini tam alamazsınız. Sürmeye ve yanlamaya devam 😎

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oynanmaz değil oynanır, ama direksiyon seti ile vereceği keyfin çeyreğini verir. Forza çünkü direksiyon setiyle oynanığında gerçekten sürüş hissini yaşatan bir oyun, direksiyon setine bende sahip değiim sadece arkadaşımda denemiştim birkaç saat :D.direksiyon setiyle oynayanlar daha iyi bilgi verir bana kıyasla.

Bende oynayacağım inşallah. Forza hoziron 4 ve 5'in tek farkı maplar.
Öncelikte 4 ve 5 arasında çok fark olduğunu ve gelecek yeni model araçların aradaki farkı uçuruma çekeceğini söyleyeyim. 2. konuya gelecek olursak direksiyon seti olmadan kesinlikle oynanır. Ben direksiyon seti aldım ama klavyeden oynamaya devam ediyorum. Direksiyonla çok avantajsız oluyor, aracı toplamak imkansız. Daha simülasyon tarzı oyunlarda kullanacağım.

Klavyeye alışkanlığınız varsa gayet de iyi oynanır. Bu zamana kadar tüm yarış oyunlarını klavye ile oynadım. Deneyim konusunda direksiyon ile oynamak daha iyi oluyor ancak kaliteli bir direksiyon setine ulaşmak o kadar kolay olmuyor.

Geri
Yukarı