Forza Horizon 5 Duyuruldu! Çıkış Tarihi Açıklandı

Oyunun steam sayfasında sistem gereksinimlerini yazmışlar, görünüşe göre optimizasyonu oldukça iyi bir oyunla karşılaşıcaz.Fiyat konusunda umarım yerel fiyatlandırmaya giderler Forza Horizon 4'te yaptıkları gibi.

@ayberkt

O konuda çok ümitli olmayın. Çünkü Forza Horizon 4, uzun bir zamandan sonra Steam'e gelmişti ve Microsoft tarafında yeterli kazancı sağlamıştı. He ben kütüphaneme hangi fiyattan çıkarsa çıksın ekleyeceğim ama çok insaflı fiyatlar beklemiyorum.

Fiyat beklediğimden fazla çıktı.

Dosya Ekleri

• wtiftgB[1].png
    wtiftgB[1].png
    13,6 KB · Görüntüleme: 140
Benim beklentilerimin yönünde Microsoft Store fiyatı. Xbox Game Pass ellerimizden öper. 😂
Fark ettiyseniz bu sefer Steam'e de sundular. Demek ki Steam tarafında FH4'ten iyi bir dönüş aldıkları için mahrum bırakmak istemediler. Dikkatimi çekti.

Dördüncü oyunu deneyimlemiş bizler için bazı görsellerin aynı kalması hoşuma gitti. Ufak tefek yenilikler ekleseler yeterli zaten. Yalnız Turn 10 Studios'un artık bu grafiklerle bir açık dünya oyunu yapmasının zamanı geldi.
Turn 10 Studios hayatı boyunca Forza serisini geliştirmiş bir firma. Açık dünya oyunu yapmaya çalışırlarsa bocalarlar.

Geri
Yukarı