Advertisement

Çözüldü Forza Horizon 5 gamepad ile nasıl oynanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Arkadaşlar olayı çözdüm. Gamepadim çakma bir gamepad ve Xbox PC uygulamasında Forza Horizon 5 oyununu gamepad ile oynamaya çalıştım. Xbox360.ce uygulamasını indirin ve ayarlarınızı yapın. Daha sonra Steam'i açın ve kontrolcüler kısmında gamepadinizi tanıtın. Bilgisayarınız Steam üzerinden bağlamış olduğunuz oyun kolunu Xbox kolu olarak algılayacaktır ve Forza Horizon 5 adlı oyunda bu şekilde görünecektir.

Nori0N

Picopat

Kayra Cem

Decapat
KS
KS
umutt_zeybekk

umutt_zeybekk

Picopat
Yer
Detroit
Xbox lisanslı olmayan cihazlarda çalışmıyor. İşe yaracağını sanmıyorum.

Genede belirtmek istedim lisansı olmayan ürünler çalışmıyor diye belki gamepadı bozulmuştur. Olamaz mı?
Zaten XBOX'ı varsa neden gamepad'i olmasın? O uygulamayı kastetmiş

Xbox 360 sürücülerini kur.
Arkadaşlar özür dileyerek söylüyorum ki bir yanlış var ve düzelttim. XBOX oyun konsolum yok ve oyunu game pass ile XBOX uygulamasından aldım. PC ile oynuyorum.

Kayra Cem

Decapat
Arkadaşlar özür dileyerek söylüyorum ki bir yanlış var ve düzelttim. XBOX oyun konsolum yok ve oyunu game pass ile XBOX uygulamasından aldım. PC ile oynuyorum.
O zaman dediğim gibi tek ihtimal az önce ki YouTube videosundaki program. 3. Parti gamepadların microsoft adı altında lisanslı üretilmediği sürece xbox driver leri falan çalışmaz.

KS
KS
umutt_zeybekk

umutt_zeybekk

Picopat
Yer
Detroit
Arkadaşlar olayı çözdüm. Gamepadim çakma bir gamepad ve Xbox PC uygulamasında Forza Horizon 5 oyununu gamepad ile oynamaya çalıştım. Xbox360.ce uygulamasını indirin ve ayarlarınızı yapın. Daha sonra Steam'i açın ve kontrolcüler kısmında gamepadinizi tanıtın. Bilgisayarınız Steam üzerinden bağlamış olduğunuz oyun kolunu Xbox kolu olarak algılayacaktır ve Forza Horizon 5 adlı oyunda bu şekilde görünecektir.

Çözüm

Yeni konular

Yukarı